Cz. I "Wyprawa"....

No dobra, dobra - już się nie gniewam za to wcięcie. I czekam na drugą część - przeczytam ją zimnym okiem profesjonała :lol: Serio.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Huhu, zaledwie dwa dni mnie nie było (gorączka SpellForce i DMC), a tu już takie krytyki .

Nie wiem czy druga część się ukaże . Choć nigdy nic nie wiadaomo......

Medivh, niestety asortyment się skończył, więc.....dostaniesz figę z makiem . Zawsze coś :wink:.
Odpowiedz
Temperament cię roznosi Atis (żyj szybko, umieraj młodo?).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hmmmmm...cóż to miało znaczyć mój drogi?
Odpowiedz
Nasher-Zgadzam się z mości paladynem błędy są ale mozna je przeboleć tekst ciekawy choć nieco dziwny ale nawet mi się podobało całkiem niezłe niech wiec będzie oceniam 7/10 jeśli pozwolisz

Maugrim-I znowu to dobro ech......
Odwieczna walka dobra i zła
Odpowiedz
Okej, okej. Temat może troszeczkę zakurzony, ale proszę o przeniesienie do "Fan Works". Tam pasuje bardziej. I jeszcze temat "Księga gotowa". Chyba, że chcecie go wyrzucić. "Fan-arty" też tam wrzućcie. Jakby coś trzeba było sprostować to na PM.
Odpowiedz
← Fan Works

Cz. I "Wyprawa".... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...