DSJ

Graliści w tą kilmatyczną grę? Taaaaaaaak zaraz pewnie usłyszę . No bo kto nie grał w Delux Ski Jump. A teraz jeszcze wyszła nowa wersja. Gra po prostu trzyma klimacik i dla mnie żeden inny "symulator" skoków narciarskich jej nie pokona .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
mi osobiscie sie ta gra nie podoba, ale to moze dlatego, ze jakos nie lubie skokow narciarskich?
Odpowiedz
Pamiętam jak jeszcze na straym kompie cięłam w tę gierkę z kumpelkami. To jest gra. Inne (skoki) przy niej nie doskakują nawet do 0,5m.
Odpowiedz
Taak, to była gra. Pamiętam jak z kumplami się podniecaliśmy jak ktoś pobił rekord Gra była po prostu miodzio. Co prawda amatorska, ale trzyma klimat (mówię o początkowych wersjach). Teraz już mi się trochę znudziła, ale może kiedyś znajdzie się dla niej specjalne miejsce na kompie i znowu będę się w nią zagrywał (jaaaaasne )


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystko to święta racja. A graliście w tą najnowsza wersję? 3D, ale dalej trzyma klimat . A najlepsza jest fizyka upadku skoczka. To po prostu trzeba zobaczeć . Dodalli kilka kamer, między innymi istny szał , kamera telewizyjna, czy z oczu skodzka (ale ta druga to już badziew). Jeśli nie graliści to musicie sobie ściągnąć i zobaczyć. Przynajmniej zobaczyć .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Zabiła klimat i to na maxa! Badziew z tego i tyle! :evil:
Odpowiedz
Dla mnie obydwa to badziewie... Ale ja po prostu gier sportowych nie lubie, a na widok kolejnej "lepszej" wersji FIFY to mi sie niedobrze robi...
Odpowiedz
Zgodze sie z Toba co do Fify, NHL, NBA i tak dalej, ale do DSJ nic nie mam. Ta gra jest po prostu genialna A skad mozna sciagnac pelna wersje DSJ 3 :?:
Odpowiedz
Wpisz w googlach DSJ 3 i pierwsza lepsza stronka powinna mieć download, z tym, że ściągnąć można jedynie demo z 2 skoczniami, a pełna wersja kosztuje chyba 10 euro i dostajemy wtedy kucz rejestracyjny. No, ale są i na to sposoby... .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Dzieki. A znasz moze te inne sposoby :?: jesli tak to pochwal sie nimi, wszyscy fani skorzystaja
Odpowiedz
No dobra. Wystarczy zarejestrować się jako:

Espen Lund

9262-2146-4037-7762-7140

I ma się całą wersję. Jednak jeśli ma się wersję 1.1 to przed tą czynnością trzeba jeszcze grę scrackować.

Chyba mnie za to nie zamkną, nie ?

Zastosuje moją metodę znaną już wszyskim starszym forumowiczom - do postu poniżej:

"Szukajcie a znajdziecie". A gdzie szukać? GOOGLE . Na jakimś forum dorwałem linka .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Dzięki Rincewind. Już ściągam DSJ 3. Jak ktoś by chciał cie zamknąć to ja będe przeciw :wink:

PS. Tylko skąd ściągnąć cracka?
Ok, już mam i chodzi. Jeszcze raz tnx Rincewind
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Wielkie THX dla Rincwind'a zaraz biore sie do roboty.

P.s. Nie martw sie w razie jakichkolwiek problemow wstawie sie za Toba 8)
Odpowiedz
Ja jednak bardzo lubię DSJ, zagrywałem się w to z kolegami dłuuugo. A DSJ 3 tak średnio mi się podoba, te upadki wyglądają jakbyś rzucił drewnianą kukła mocno pod katem :roll: Ale pierwsza część spoko. Był programik do zwiększania siły wiatru, wtedy były akcje!
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
ee mi nie działa a mam najnowszą wersje
Odpowiedz
W tym feler, że najnowszej wersji jeszcze nie rozgryźli, a starszą teraz ciężko znaleźć, ale jak się bardzo ładnie uśmiechniesz, to mogę to załączyć na yousendit i podać linka (przez PW oczywiście ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Taaaaaa to jest gra, która naprawdę trzyma klimacik.... Niestety ta 3 część jakoś nie przypadła mi do gustu (no jednak dość spora zmiana). Pamiętam jak z kumplami szukaliśmy na necie, a potem graliśmy z symulatorem wiatru, hehe ustawialiśmy wiatr +15 pod narty na skoczni Australia i cieszyliśmy się jak dzieci gdy skakaliśmy po 330 metrów
Odpowiedz
Według mnie DSJ było beznadziejne do kwadratu. Dużo lepsze były Skoki Narciarskie 2001 (tylko w te grałem z tej serii). A wogóle to skoki mnie nie kręcą, choć z sukcesów A. Małysza jestem dumny.

Odpowiedz
Według mnie DSJ było fajne, połowę lekcji informatyki w gimnazjum w niego z kolegami przegrałem.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

DSJ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...