[NWN1] Co lepiej kupić

Mam zamiar kupić sobie NWN, tyle, że jestem ciekaw, który dodatek do NWN jest lepszy (gdyż w Extra Klasyce są dwie wersje do wyboru), który osobiście wolicie (chcę najpierw zobaczyć, czy wogóle mi się ta gra spodoba).
Możliwości są dwie:
-Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide & Hordes of the Underdark
-Neverwinter Nights: Kingmaker

W tej chwili opcja pierwsza wydaje mi się bardziej kusząca, ale jak uważacie.
(I jezeli ktoś wie, to mam pytanie czy wraz z tymi dodatkami, jest również gra, czy trzeba kupować osobno ??? )

Odpowiedz
Witaj.Aby móc grać w te dodatki należy mieć podstawkę.Obobiście radziłbym kupić ,,Neverwinter Nights:Diamentowa Edycja'',gdyż znajdują się ta wszystkie wymienione dodatki.Lecz jeśli miałbym wybierać między tymi dwoma opcjami,to raczej zgodziłbym się z tobą i zakupił pierwszą opcję,lecz to twój wybór,ja tylko doradzam .
Odpowiedz
Ja polecam Diamentową Edycję. Masz tam NWN + SoU + HotU + Kingmaker + Witch's Wake + Shadow Guard... Cena niska i wszystko na jednej płytce DVD.
Odpowiedz
A mógłbym się do wiedzieć o ile te dodatki w procentach około przedłużają fabułę, oraz jakie inne bajery dodają ???

Odpowiedz
Nie są oczywiście tak długie jak SoU i HotU, ale mają świetną fabułę i muzykę.

Co do czasu gry to:
Kingmaker - 5-8 godzin.
Witch's Wake - 2-3 godziny.
Shadow Guard - 2-3 godziny.
(Czasy podane w opisach modułów z Instrukcji)

Są jeszcze mini-moduły:
Wiatry Eremoru.
Na Ratunek Dziedzicowi.
Skarb Mrocznego Łowcy.

[Zestaw z Diamentowej Edycji]
Odpowiedz
ja Kupiłem diamentowa edycje za 59 złotych i jestem zadowolony bo gra warta jest swych pieniędzy mam tu wszystkie dodatki moduły nawet tego kingmaker'a i nie powiem bardzo dobrze mi się gra ale tez i original daje satysfakcje
Odpowiedz
Ja ostatnio zakupiłem podstawę NWN, jako iż znajomi grający na piratach pochlebnie się wypowiadali, lecz reszta przekonała mnie abym zakupił oryginała, bo granie online w NWN jest po prostu czymś co tygryski lubią najbardziej .
Ale wracając do tematu... Nie kupiłem jeszcze rozszerzeń, bo muszę się z pieniędzmi ograniczac póki jestem w Polsce (przyjechałem na miesiąc, normalnie mieszkam w Irlandii), lecz gdy teraz miałbym kupic to oczywiście wybrałbym Diamentową Edycję . Oferta, której z ledwością się opieram . Lecz gdy masz te opcję do wyboru to jestem za dodatkami NWN: SoU & HoU
Lecz wybór nadal pozostaje Twój

Pozdrawiam
Maverick

P.S
Chciałbym wszystkich serdecznie powitac. To mój pierwszy post
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Co lepiej kupić - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...