[GII:NK] Gildie

Jaka gildia ci się najbardziej podoba

Łowcy smoków (8 głosów [40%])
Najemnicy (1 głos [5%])
Krąg wody (0 głosów [0%])
Piraci (1 głos [5%])
Bandyci (0 głosów [0%])
Paladyni (5 głosów [25%])
Strażnik (0 głosów [0%])
Nowicjusz (4 głosy [20%])
Najemnik (1 głos [5%])
Przedtem było ale sie czepialiście więc jest nowa sonda. Jak coś jest teraz źle to piszcie na PW

[Dodano po chwili]

Przepraszam za dwa razy "najemnik" ale nie umiem edytować sondy
Odpowiedz
Łowca smoków, mentalność tej gildii jest wprost cudowna, mają najfajniejsze zbroje i najfajniej reagują na nich npc (zwłaszcza paladyni i magowie).
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Głosuje na łowcę smoków oczywiście.
Odpowiedz
Długo się wahałem pomiędzy Łowcą Smoków, a Nowicjuszem. Obie klasy mają ciekawe zadania, ale jednak łowcy noszą ładniejsze pancerze.
Odpowiedz
Ja zdecydowanie lubię paladynów choć w trzeciej części pomagam orkom
Odpowiedz
zdecydowanie łowcy
"mili" ludzie i super atmosfera:D
Odpowiedz
Najczęściej grałem Magami Ognia (aż 2 razy xD), nie wiem dlaczego. Ot, magia w Gothic'u stoi na wysokim poziomie Ponadto, nie ma jak puszczenie słodkiego Deszczu Ognia na słodkich Orków
Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia wto, 27 lis 2007 - 15:35 napisał

Najczęściej grałem Magami Ognia (aż 2 razy xD), nie wiem dlaczego. Ot, magia w Gothic'u stoi na wysokim poziomie Ponadto, nie ma jak puszczenie słodkiego Deszczu Ognia na słodkich Orków

[post="94890"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Rzeczywiście orkowie są bardzo słododcy
Odpowiedz
Marcineczek zapomniałeś o magach ognia
Odpowiedz
hmm trudna decyzja
mi grało się tak samo fajnie magiem jak i Łowcą smoków
SA paladyni odpadają takie to są głupki i podlizują się Hagenowi i Garondowi:)
Odpowiedz
Ja tam najbardziej lubię magów. Gothic II jak i Noc Kruka właśnie nim najpierw przechodziłem. No, ale jak zagrałem łowcą smoków to w sumie nie pogardzę...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Definitywnie Najemnicy.

Zwykly obdartus, z dlugim lukiem na plecach i ukochanym mieczem w rece ;> Brudna robota, zero szacunku ze strony wladz, chec na panienki ii... no wlasnie, to tworzy klimacik.

Taki sobie Najemnik, a jak ciekawe ma zycie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nie grałem trzema z wymienionych frakcji, ale najlepiej wg. mnie najemnicy. Tak samo jak post up : Robisz co chcesz, wkurzasz strażników i farmerów, otrzymujesz zaplate za to ( W mojej wersji gothica jest taki bug, że jak Onar daje ci wypłate to pisze "dano" I daje mu sie kase, a nie on tobie )
ale i tak jest fajnie. Wlasne dla tego lubiłem zostawać w 1/2 rozdziale dlugo na farmie.
Magiem strażnikiem i paladynem też jest fajnie... Szczególnie gdy czitowałem, wcielałem się w Hagena i zabijałem losowo paladynów i mieszkańców, przedzierając sie do Andre. Bawiłem sie, ze andre jest opętany beliarem i innych też wciągnął.


Za orkową hordę!!!
Odpowiedz
Gdybym miał wybrać dwie Gildie to wybrałbym Najemników i Łowców ..
ale jednak wolę Łowców,
oni robią coś konkretnego... Zabijają Smoki
Odpowiedz
Najfajniej gra się Magami Ognia. Choć widzę że w ankiecie ich nie ma. A powinni bo skoro jest rozgraniczenie między innymi powiązanymi profesjami to i tu powinno być

Edit: a zapomniałem:) Piraci, Krąg i bandyci są gildiami do których dołączenia zmusza nas fabuła to też grać nimi musimy czy też chcemy czy nie.
Odpowiedz
No właśnie...coś Ci nie wyszła ta ankieta . Ale ja zagłosuje na paladynów - odmiennie - za pancerz i oddanie innosowi.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
dla mnie piraci fajnie u nich jest można zobaczyć grega trochę nakupować i powalczyć(chodzi mi o to co jest u nich)u nich jest
Odpowiedz
Głosując miałem na myśli użyteczność dla mnie jako gracza. Na 1 miejscu Paladyn , po prostu kocham walkę miecz + magia + ewentualnie kusza/łuk. Jako drugi byłby mag , w końcu magia to taka potęga że mucha nie siada. Ostatni to Łowca Smoków. Są potężni ale magia Paladyna ustawiła go dla mnie przed Łowcą. Jeżeli chodzi jaką gildie najbardziej lubię a nie najchętniej gram przez korzyści to Magowie a potem Łowcy Smoków. Na końcu paladyni , jednakowoż wszystkimi lubię grać. Z "niegrywalnych" gildi najbardziej lubię bandytów z obozu Thorusa. Takie wyrzutki jak ja.
Odpowiedz
← Gothic

Gildie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...