[GI] Czy Fanatyczni Strażnicy są nieśmiertelni?

Witam wszystkich!
Obecnie gram w Ghotica I, jestem na końcu V rozdziału, i mam pewien problem. Nie umiem pokonać Fanatycznych Strażników! Próbowałem wszystkiego; gdy wpisałem kod na nieśmiertelność nie umiałem odebrać im punktów życia, walczyłem ich długim mieczem, próbowałem atakować ich moimi czarami, chciałem odparować ich ataki i nic z tego!
Proszę niech ktoś mi pomoże!

Z góry .

PS.W którą stronę mam uciekać przed ostatnim szamanem?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Nie graj na kodach Aby pokonać Fanatyków wystarczy mieć Uriziel. Znajdujesz ten miecz pod nazwą "Dziwny Miecz" przy którymś z Shamanów, za bramą, którą pilnuje jeden z owych Strażników. Jego wystarczy wpuścić do komnaty obok i strzelić z łuku w przycisk (nie wyświetla się napis) - wtedy zabiją go kolce. Po przejściu przez bramę udajemy się w prawo gdzie widzimy fortecę w lawie. Wchodzimy do każdych pomieszczeń z boku, zabijamy Demony i przekręcamy przyciski. Po wszystkich trzech, powinien otworzyć nam się most. Przechodzimy i idziemy do okienka. Wchodzimy, rozwalamy Shamana i bierzemy "Dziwny Miecz". Później tylko wrócić do Xardasa i on powie ci resztę ;>
Odpowiedz
No dobra, stoję na moście przed ostatnim szamanem, mam przedziwny miecz, uderzam go mieczem i próbuję teleportować się do wieży Xardasa, ale ten teleport nie działa! Co mam zrobić? Uciekać do wejścia do Świątyni Śniącego?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Musisz wyjść ze Świątyni, ponieważ nie można się teleportować z lokacji do lokacji Więc powodzenia
Odpowiedz
Wielkie dzięki aMorek. Jakby jeszcze coś było nie tak to tutaj napiszę.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
względem nie odbierania punktów życia ja tam miałem czasem ze zwykłymi stworzeniami, raz sie udawało a raz nie, i chyba mi się to zaczeło odkąd zombi pokonałem nie zwojem ale na miecz.
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Jak jesteś magiem to możesz zabić ich runą Pierścień Śmierci.Potrzeba mieć 6 krąg i naładowany miecz Uriziel,potem trzeba iść do Xardasa,resztę Nekromanta ci powie.
Odpowiedz
← Gothic

Czy Fanatyczni Strażnicy są nieśmiertelni? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...