[GIII] Armia ciemności

Jak w temacie.
Kto uczy tego zaklęcia.
Odpowiedz
Chyba w kapliczce Beliara można nauczyć się tego czaru.
Odpowiedz
no chyba ktoś tego musi uczyć w kapliczkach tego zaklęcia nie ma .
Odpowiedz
Albo zbugowany albo po wybrani Beliara jako mag, grałem wojem więc tego na 100% nie stwierdzę.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
uczy cie tego Beliar jesli do niego dolaczysz(o ile sie nie myle )w jego kaplicy u asasynow
PS.TO NA PEWNO NIE JEST BUG
Odpowiedz
trzeba się nauczyć zdolności magicznej Mroczny Mag i wtedy się modlić do Beliara (o ile się niemyle).
Odpowiedz
Więcej zaklęć nie dostaje się po nauczeniu czarnego maga tylko po wybraniu drogi Beliara. A tego czaru nie da sie nauczyć. Po prostu nie występuje on w grze. Ściągnąłem se jakąś mapkę z neta i tam masz gdzie są jakie postacie, rośliny i kto cię uczy czaru albo umiejętności. Pisze, że ten spell nie występuje jak skill ulepszenie pancerza i kilka innych
Odpowiedz
A więc pozostaje jedynie:

spawn It_Scroll_ArmyOfDarkness



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
uczciwy gracz poradzi sobie bez tego rodzaju pomocy, zresztą na 80 poziomie komu to potrzebne, jak nic i nikt cię nie ruszy
Odpowiedz
Owszem, ale jeżeli chcesz się pobawić właśnie tym czarem, to nie masz innego wyjścia, jak użyć kodów.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
I tu masz rację, twórcy nie powinni tak z graczami igrać ):
Odpowiedz
Zdolności Mroczny Mag uczy jeden czarodziej w Świątyni Beliara w Mieście Bakaresh. Trzeba mieć 200 punktów prastarej wiedzy. Aby otrzymać armie ciemności trzeba się pomodlić do głównego ołtarza Beliara który też znajduje się Bakaresh. A tak po za tym armia ciemności to bardzo fajne zaklęcie.
Odpowiedz
Przejdź gre po stronie Beliara i możesz się nauczyć pózniej najpotężniejszych czarów.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Guest dnia pon, 26 lis 2007 - 19:55 napisał

Więcej zaklęć nie dostaje się po nauczeniu czarnego maga tylko po wybraniu drogi Beliara. A tego czaru nie da sie nauczyć. Po prostu nie występuje on w grze. Ściągnąłem se jakąś mapkę z neta i tam masz gdzie są jakie postacie, rośliny i kto cię uczy czaru albo umiejętności. Pisze, że ten spell nie występuje jak skill ulepszenie pancerza i kilka innych



aahahah...napisaleś prawdę bo czasem by tą grę przejść trzeba użyć kodów... Po co dali czar jak sie go nauczyć nie da? Przeciesz to kolejny z "miliona" bugów..
żałosne...
Odpowiedz
A ją szukam czary 2 lata i przysięgam że go kurde znajdę wreszcie!
Odpowiedz
Sorry To nie Bug Tylko TRZEBA ROZMAWIAĆ i To czytać
Czaru armia ciemności Uczy Xardas
Musimy mu oddać Artefakty ADANOSA i dopiero w tedy można sie go uczyć A GDZY GRAMY DROGĄ INNOSA tego czaru nie użyjemy
Odpowiedz
Ja znalazłem ten czar grałem w gothic 3 pare lat ażw końcu znalazłem ten czr pod koniec gry chyba wszystkie stworki wybiłem na mapie bez kodów oczywiście gram i ten czar armia ciemności znalazłem pod koniec gry w skrzyni koło smoków pod cape dun koło plaży tam jest takie wejscie ( ale była radocha w końcu znaleźć ten nieosiągalny czar)
Odpowiedz
Czar można znalesc w skrzynkach (tych metowych i dużych ) nie jest w cale taki trudny do znalezia.. ja go znalazłem przy w odospadzie bodajże przy druidzie. O ile się nie mylę czar przyzywa 2/3 szkielety i 2/3 zombie
Odpowiedz
← Gothic

Armia ciemności - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...