[NWN:HotU] Ostatni strażnik w 3 rozdziale...

Albo moze sprobuj jak jestes czarownikiem sobie kogos przywolac jakiegos golema albo cos? Diabelek sie zajmie tym a ty mu zrobisz rozpierduche...

Cytat

Albo moze sprobuj jak jestes czarownikiem sobie kogos przywolac jakiegos golema albo cos? Diabelek sie zajmie tym a ty mu zrobisz rozpierduche...


Oj Feanor, postów się nie czyta (a Ekhtelion mnie o to posądza :?). Kolega wyraźnie wcześniej napisał, że gra łotrzykiem. Ale można spróbować ze zwojów jakichś pomocników przywołać, bo przecież łotrzyk jak najbardziej ze zwojów umie korzystać .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Ups... sorki pomylil mi sie z tym kolesiem co nie mogl przejsc valsharessy czy jak jej tam...
Ale to by chyba bylo rozwiazanie tego problemu. A jesli on pisal ze nie ma towarzyszy (bo chyba tak) no to rzeczywiscie ma problem. A moze sobie sprobuj wczytac kiedy jestes jeszcze w bardziej zamieszkalych okolicach i wez jakiegos

[ Dodano: 13-01-2005, 21:35 ]
No to rozwaliles wreszcie tego diabelka? Tyle rad juz uzyskales ze bez problemu powinienes go poslac tym swoim zlodziejem/zabojca tam skad przyszedl.
Jakby kolega się logował to właśnie zobaczyłby najcenniejszą radę .

Oto cytat jednej z poprawek z łaty 1.64

"- Hordy Podmroku: Rozdział 3 - Naprawiono rzadki błąd na polu bitewnym, który sprawiał że główny przeciwnik był niewłaściwie podstawiany, co czyniło go bardzo trudnym do pokonania."

No coż. Nic dodać, nic ująć. Po prostu ściągaj patcha i graj .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
no tak tylko ze ja mam wersje 1.65 :? wiec nie czaje czemu takie cos dalej jest.... az mi sie odechcialo w ta gre grac :evil: :evil: :evil:
ja grąłem czarownikiem 20 poziom i UCS na 8 poziomie...bez mydła go rozwalilem...Hmm jżeli grasz łotrzykiem...to proponuje kupic sobie zwój u dzina...na przywołanie jakiś stworków wieksze zwiazanie sfer np...albo jak masz jeszcze Obrońce sobie przyzwij...(był tam taki amulecik przed walka z Valsharesa) ludzika masz pożadnego
Prościutki był ten gościu, użyłem tylko dwie mixtury uzdrowienia, ale to tylko dlatego, że ten baran się leczył...Nie ma to jak ponad 500 HP :D:D.
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...