[NWN1] "Idealna" postać

Eh oczywiscie ze wedlug mnie lepszy jest UCS(tyle co on daje dodatkowych atrybutow, kosci wytrzymalosci i dodatkowych zdolnosci to chyba nie daje zadna klasa prestizowa), a co do wojownikow to gralem krotki okres czasu doszedlem na 10 poziom chyba i walczylem dwiema katanami. Kosił chlopak niewyobrazalnie i nikt mi nie wmowi ze trzeba bron krotka do drugiej reki wkladac...(na pewno jakby bylo wakizashi to bym dal )
Odpowiedz
Chcial bym stworzyc idealna postac walczaca bronia dwureczna .np toporem ... w co mam dawac punkty ,zeby byla celniejsza , szybsza itp ?? ..no wiem ze napewno w ulubiona bron ,ale co do tego jeszcze ?? ... oburecznosc ?? czy jeszcze jakies inne umiejetnosci?
Odpowiedz
Wybierasz sobie ulubioną broń, czyli w Twoim przypadku Topór, czy Miecz Dwuręczny. Dajesz atut Ulubiona Broń, Ulepszone Trafienie Krytyczne (bardzo przydatny atut), przyda się też Rozpłatanie, ale to standard , oburęczność jest zbędna (chyba, że zdecydujesz się na Podwójny Miecz, Podwójny Torór, Wielką Buławę, czy Kostur ),, a jako atuty epicjie (jak masz HotU) to Niszczycielskie Trafienie Krytyczne, Epicka Ulubiona Broń, Obezwładniające Trafienie Krytyczne. To tylko przykłady i myślę, że lepiej będzie (jeśli po prostu nie wiesz co wybrać) nacisnąć zalecane, przeczytać, czy dany atut Ci pasuje, jeśli tak zosawić, jeśli nie to zmienić. Wszystko też zależy od klasy i rasy. Wiadomo, że krasnolud najlepiej wygląda z toporem itd.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Idealna postać? nie ma takiej, chyba, że nagniesz reguły gry...
Ale jedna z lepszych postaci, to już coś innego.
Powiem w tajemnicy że najważniejszymi cechami dla gościa walczącego wręcz (nie tylko rękoma)
jest szansa trafienia, KP, zycie.
Reszta jest mało ważna lub nie ważna.
Ja nie dwałbym w atuty związane z trafieniem krytycznym, chyba, że tylko w ten co jest dostępny przed poziomem 20. inwestowałbym w atuty polepszające te cechy, które są dla mnie najważniejsze.
Po co ci wielkie szance na TK jak masz bardzo małe szanse żeby w ogóle trafić?

opisałem bardzo dobrą (moim zdaniem najlepszą) postać do walki wręcz w temacie "wasza ulubiona klasa")
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

"Idealna" postać - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...