[GI] [DC] Diccuric według was!

Witam jak wam się podoba Diccuric? Bo ja wam powiem szczerze, może nie grałem w to długo ale już się przekonałem, ta gra niema wogóle atmosfery!, gdzie odejdziesz trochę dalej to kompletne pustki są albo jak chodziłem po mieście to chyba z jedynym człowiekiem z zwykłego gothica (fiaskiem) nie dało się gadać, prawie w każdym oknie rozmowy zawsze jest KONIEC i nic więcej do gadania i jedyne co mi się podobało to arena ze zwierzątkami a i jeszcze jedno: te miasto jest takie wielkie ale poco? takie skomplikowane i brzydkie. Dobra według mnie to narazie totalne dno! nie wiem co będzie dalej...
Odpowiedz
Miasto jest wielkie i brzydkie. Paskudne, proste baraki, kupa ludu, który ma bohater gdzieś. Idealne! W końcu dopiero co wprowadzili się tam najemnicy, a wcześniej to miasto było opuszczone. A najfajnieszy zamek. Jego tajemnic jeszcze nie odkryłem. Polecam ściągnąć większy plik z modem. Jest tam kilka uzupełnień w tym przejście za areną. Fabuła to badziewie, ale głównie grałem po to aby zwiedzać świat. Jak ktoś chce się pobawić w nieustraszonego odkrywcę, który z ciekawością zagląda w każdy kąt, a miasto traktuje jedynie jako przystanek po ciężkiej podróży i punkt do planowania kolejnej wyprawy to... jest to najlepszy mod jaki mogę polecić. Szkoda tylko, że napotkane w dziczy postacie wiele nam nie powiedzą. Jakby dać więcej questów i kilka epickich batalii (co ja rozumiem jako walka 100x100) to chyba bym robił moda do moda.
Odpowiedz
Z tego co czytałem Diccuric bardzo dobrze się prezentuje. Oglądałem krótki filmik na YouTube, w którym autor pochlebiał modowi. Nie powiem, że też mi się nawet podobał zielony świat i grafika, ale niestety brak w nim tego, czego posiadają wszystkie gothici. Więc może mi poradzicie: doinstalować Diccuric?

PS. Z tego co wiem, to mod jest tylko po niemiecku. Nie znam tego języka!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Jest spolszczenie do Diccurica. Jeśli chodzi o sam mod to grałem chwilę. "Chwila" oznacza tyle, że grałem w to tyle, żeby przekonac się, że nie jest to dobrej jakości mod. Tak jak wyżej napisali koledzy miasto wygląda beznadziejnie. Jak je zobaczyłem to przeszła mi ochota na granie. Uliczki, domy, schemat miasta, cały wygląd kompletnie mi nie podpadło. Poza tym, nie ma tego coś co miał Gothic. Dużo bardziej polecam MT.


Odpowiedz
Czyli nie doinstalować Diccuric. Dzięki


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Gothic

[DC] Diccuric według was! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...