[TESIV] bug gildia złodzei

mam buga... ide do tego kolesia z gildii złodzei (juz mam łaczny zysk powyzej 50 szt złota z paserstwa) on mi mówi ze ma "problem... i moge mu w tym pomóc" ale nie mam takiego czegoś w rozmowie zeby porozmawiać z nim o tym "problemie" niestety usunąłem wszystkie wcześniejsze save'y.... co mam zrobić?
Odpowiedz
Może jakieś szczegóły? Po jakiej misji masz coś takiego, z jakim "kolesiem" z gildii rozmawiasz (domyślam się, że chodzi o Armanda...).

BTW - zmień nazwę tematu - wielka litera, te sprawy...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
no właśnie chodzi o armanda
napisze od poczatku wiec zobaczyłem list gończy szarego lisa, potem oszedłem do zebraka jakiegos dałem mu łapówke, on mi powiedział o tym spotkaniu o północy z armandem, poszedłem tam, on dał mi i dwójce innych kandydatow zadanie, wypełniłem je, potem mi powiedział ze mam mieć zysk z aserstwa powyzej 50 szt złota, poszedłem do brumy, spotkałem pasera, sprzedałem przedmioty (chyba za wartość 2000szt złota czy coś koło tego), ide do armanda i on mówi ze ma problem ale w rozmowie nie mam takiego wątku zeby z nim o tym problemie porozmawiać
Odpowiedz
A co masz w dzienniku napisane?

I zmień nazwę tematu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
"po sprzedaniu kradzionych dóbr wartości 50 szt złota muszę zobaczyć sie z armandem moze coś dla mnie mieć"
o co Ci chodzi z tą nazwą tematu??
Odpowiedz
A są jakieś inne opcje? Może prześpij się i idź do Armanda kolejnej nocy?

Masz zedytować pierwszy post i zmienić nazwę tematu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
przespanie sie itd nic nie daje jestem przekonany ze musze cos wpisać w konsoli...tylko co?
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

bug gildia złodzei - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...