[GIII] Bugi jakie znaleźliście w GIII

@up, no ale przecież tam pisze Kap Dun, zamiast Cape Dun.
Odpowiedz
No tutaj to akurat nie bardzo trafiłeś. Gothic jest austriacki i nazwa tego miasta w oryginale (czyli w języku niemieckim) brzmi Kap Dun. Dopiero w wersji anglojęzycznej zmieniono na Cape Dun.

Kap w języku niemieckim to cypel, przylądek. A cape znaczy to samo, tyle że po angielsku.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
szedłem z przywódcą koczowników odbić mora sul, reszta miała czekać przy bramie, dochodzimy do góry na której jest miasto a koleś centralnie wchodzi w ścianę kolejny szok to po 2 minutach wyszedł jak gdyby nic od strony miasta
innym razem idę z diego przez pustnię (koło bakareshu), obracam się a kolesia nie ma, dookoła piasek i nic więcej nawet się nie miał o co zahaczyć, szukałem go z godzinę i nic
znazłem go w końcu idąc pieszo koło bragi
więcej już nie brałem "towarzyszy" bo to tłuki straszne, lepiej przywołać demona i jak zrobi porządek to spławić
Odpowiedz
Sprawa ma sie tak:
Mam 100 poparcia w geldern i wchodze tam do szamanow po czym chce porozmawiac z "grock-iem" a on mi mowi ze nie moze ufac ludziom czy cos takiego i zaczyna mnie atakowac a wraz z nim wszyscy... to postanawiam nie wykonywac dla niego zadan bo i tak trzymam z ludkami i gadam z Laresem i Mariusem tak jak pisze w poradniku zeby przepedzic orkow z geldern i oni nie maja zadnej gadki na ten temat wiec oswobowdzilem geldern tak sobie i teraz ide do trelis [ jak sie nie myle to reputacja u orkow spadla mi z 50 do 20 chyba] a tam kazdy na czerwono i od razu mnie atakuje a ja tam jeszcze wcale nie bylem i nie wykonywalem zadnych zadan . Zostaly mi naszczescie 2 miasta w krainach centralnych trelis i faring w ktorych jeszcze nie bylem jednakze chcialbym spytac czy moze jest jakis sposob aby orkowie lubili mnie nadal i abym mogl powykonywac zadania w tych 2 miastach [jakies kody na reputacje ?] bo jesli chodzi o save-y to nie mam sprzed przejecia geldern
Odpowiedz
Może rozwaliłeś wcześniej kilka Orkowych miast i teraz cię nie lubią?
Odpowiedz
rozwalilem i to sporo ale zawsze wczesniej mi buntownicy pomagali i mialem zadanie a w tym przypadku nie mialem i teraz jak ide do nastepnego miasta to wszyscy na czerwono i chca mnie butowac . Takze szukam jakiegos kodu na reputacje albo cos a jak nie to bede musial rozwalic te 2 miasta tak na sucho bez wykonywania zadan
Odpowiedz
Jeśli rozwalisz 2-3-4 (nie jestem pewny) miasta Asasynów, Orków, Buntowników, oni automatycznie stają się twoimi wrogami i musisz z nimi walczyć
Odpowiedz
heh gdybym o tym wiedzial to najpierw bym robil wszedzie zadania a dopiero potem jebudut
Odpowiedz
Ja też miałem ten sam problem i opisałem go nawet w tym temacie. Post #60. Wina tego jest to, że podbiłeś już za dużo miast z rąk orków i niestety nie da się z tym nic zrobić.


Odpowiedz
oo mam nowy pomysl [ bo znalazlem 2 orki u asasynow i oni sa zli na mnie] sprobuje puscic na nich amnezje
Odpowiedz
Diego, MIlten i gorn samemu odchodzą diego jest na pustyni milten w świątyni a gorn powinien być w reddock
Odpowiedz
Sprawa ma sie tak:
Mam 100 poparcia w geldern i wchodze tam do szamanow po czym chce porozmawiac z "grock-iem" a on mi mowi ze nie moze ufac ludziom czy cos takiego i zaczyna mnie atakowac a wraz z nim wszyscy... to postanawiam nie wykonywac dla niego zadan bo i tak trzymam z ludkami i gadam z Laresem i Mariusem tak jak pisze w poradniku zeby przepedzic orkow z geldern i oni nie maja zadnej gadki na ten temat wiec oswobowdzilem geldern tak sobie i teraz ide do trelis [ jak sie nie myle to reputacja u orkow spadla mi z 50 do 20 chyba] a tam kazdy na czerwono i od razu mnie atakuje a ja tam jeszcze wcale nie bylem i nie wykonywalem zadnych zadan . Zostaly mi naszczescie 2 miasta w krainach centralnych trelis i faring w ktorych jeszcze nie bylem jednakze chcialbym spytac czy moze jest jakis sposob aby orkowie lubili mnie nadal i abym mogl powykonywac zadania w tych 2 miastach [jakies kody na reputacje ?] bo jesli chodzi o save-y to nie mam sprzed przejecia geldern


Tak, też to mam. To jakiś bug.
Odpowiedz
Problem który się powtarza co chwilę
Rozumie, że grasz po stronie ludzi, odbiłeś za dużo miast, możesz odbić tylko dwa miasta bez konsekwencji, później cię będą atakować.
A co do kodów to nie wiem czy jakieś są, nie używałem nigdy.
Odpowiedz
Ja znam kody.

idkfa-wszystkie rzeczy z gry sie ma po 100

znam jeszcze na sile , zrecznosc, inteligencje itd
Odpowiedz
Ta gra to jeden wielki błąd... xD

Cytat

idkfa-wszystkie rzeczy z gry sie ma po 100

znam jeszcze na sile , zrecznosc, inteligencje itd cool.gif


Współczuję ci...
Odpowiedz
Na ten bug gdzie idziesz po powietrzu łatwo usunąć (zaradzić) po prostu obróć się w ty pobiegnij w tył trochę i obróć się tam gdzie był bug i idź dalej nie powinno go być

[Dodano po chwili]

Tez mam problem nie wiem czy to bug ale chyba nie ale utrudnia mi grę pojawiły mi się w lewym górnym rogu takie napisy jak:
Day Time bleblebla
Second Day#1 i jakieś duperele

wie ktoś może jak to naprawić ?





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
Hmm... teraz trochę z innej beczki. Może to nie taki typowy bug tylko zwykłe spartolenie rag dolla, ale mimo to zabawnie jest patrzeć jak jakiś bandyta po uderzeniu mieczem wzlatuje na dwa metry w górę i powoli opada, albo szyja goblina trafionego z łuku w głowę rozciąga się jak guma, a sam stworek opada(poleciał w górę jak wcześniej wymieniony bandyta) w śmiesznych drgawkach na ziemię. Do tego można dorzucić fakt, że niemal każdą walkę na miecze jeden na jednego można wygrać bez zadraśnięcia.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Ja miałem buga dotyczącego skakania i zabicia

- Jeśli się wychodzi z Klanu Wilka to po prawej strone jest przepaść i po drugiej stronie jest trol, jak się wskoczy na niego to się ginie szkoda, Myślałem że taka wielka poduszka na coś się przydaję

- Innym bugiem jaki mnie spotkał było to że gdy rozwalałem Mora Sul i była muzyczka że już uciekają, jeden na sprincie obrócił tułów o 180 stopni i na pełnym sprincie strzelił do mnie z łuku zabierając mi całe życie (To chyba był jakiś snajper z AWP bo raczej łuk 64 lvl'owego Palladyna by nie zabił
Odpowiedz
← Gothic

Bugi jakie znaleźliście w GIII - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...