[NWN:HotU] Niebo w grze

Mam jedno pytanie, jak zrobić żeby w grze mieć normalne niebo ? Na oficjalnej stronie na screenach widoczne jest słońce, księżyc itp. u mnie tego nie ma :? Mam zainstalowane obydwa dodatki i zaktualizowaną wersję gry do 1.65 . Co robic ??
Odpowiedz
Sądzę, że screeny ukazane nam na oficjalnej stronie pochodzą z modułów napisanych przy pomocy cep-a. Jak galeria będzie już sprawna - zajrzyj i zwróć uwagę na screeny z NWN.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Cytat

Mam jedno pytanie, jak zrobić żeby w grze mieć normalne niebo ? Na oficjalnej stronie na screenach widoczne jest słońce, księżyc itp. u mnie tego nie ma  :?  Mam zainstalowane obydwa dodatki i zaktualizowaną wersję gry do 1.65 . Co robic ??


Niebo zostało "naprawione" w polskiej wersji łaty 1.64. Przyznaję bez bicia, że nia instalowałem 1.65PL i mam ładne niebo. Spróbuj reinstalować i patchować dwuetapowo, tzn. 1.62 - 1.64 - 1.65
Odpowiedz
Próbowałem tak zrobić nawet reinstalowałem gre ale kiedy chce aktualizować do wersji 1.64 od razu zaczyna sciągać wersje 1.65 ( mam obydwie wersje na dysku, a kiedy umieszczam w folderze z grą late do 1.64 i włączam nwnupdate zaczyna mi ściągać wersje 1.65 z internetu ) jak to zrobić, żeby było dobrze i żeby aktualizował mi nejpierw do wersji 1.64 ??
Odpowiedz
Gdy masz już łatkę 1.64, której nazwa czasami jest niepoprawna (zamiast 02 czy jakoś tak ma być 12) wciśnij aktualizację w menu gry. Tylko pamiętaj, żeby rozłączyć się z netem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ale w mojej nazwie nie ma nigdzie "02" ani "12". Plik sciagałem z oficjalnej polskiej strony. A z netem sie nie moge rozłączyć bo mi pisze ze zerwano polaczenie i przestaje aktualizowac.
Odpowiedz

Cytat

Ale w mojej nazwie nie ma nigdzie "02" ani "12". Plik sciagałem z oficjalnej polskiej strony. A z netem sie nie moge rozłączyć bo mi pisze ze zerwano polaczenie i przestaje aktualizowac.


Każda łata posiada w środku swej nazwy ciąg dwóch-trzech znaków okreslający do jakiej wersji gry jest przygotowana. Konkretnie:

_pc_ - czyste NWN
_x1_ - NWN + SoU
_x2_ - NWN + HotU
_x12_ - NWN + SoU + HotU

Zatem ze strony KPC ściągnij sobie właściwą łatkę, nie rozpakowuj jej tylko zipa wrzuć do głównego katalogu z NWN i odpal NWUpdate. W ten sposób możesz NWN podnieść praktycznie z dowolnej wersji do dowolnej, albo cofnąć się do niższej wersji korzystając z łat powrotnych.

I jeszcze jedno upewnij się, że w głównym katalogu NWN posiadasz tylko jednego zipa z łatą - tą którą faktycznie chcesz instalować.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Niebo w grze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...