Warcraft

Ja sprawdziłem wszystkie rasy z dodatkiem i najbardziej nieodwołalnie polubiłem ludzi. Mają fajne jednostki szczególnie rycerze i kanonierzy mi sie podobają A z bohaterów ludzi wszyscy są fajni, paladyna i króla góry najbardziej lubie a mag krwi ma fajne umiejętności
Odpowiedz
Orkowie rządzą! Śiwetni wojownicy i fajnie wyglądają . A z dodatku podobają mi się Nagi.
Odpowiedz
Grałem w W3 dawno temu i mnie się podoba . Ciekawa fabuła, ładna grafika i nie tylko . Uwielbiałem grać nieumarłymi
Odpowiedz
heh najlepsi są orkowie i ludzie. Orkowie mają najlepszych magów (leczące znaki, szał krwi, duchowa więź) a ludzie mają kapłanów których można połączyć prawie ze wszystkim a leczenie i rozproszenie magii bardzo się przydaje.
Odpowiedz
Ludzie są najlepsi ponieważ jak sie umie grac innymi rasami to sie napewno bedzie wygrywać ludzmi oni są najłatwiejszą rasą
Odpowiedz
Warcraft, to moja ulubiona strategia, fajna grafa, super potwory z wieloma zdolnościami, ciekawa Kampania i wiele ciekawych misji pojedyńczych.
Moja ulubiona rasa to ludzie, posiadają tanie jednostki i dobrych zróżnicowanych hero

Odpowiedz
najlepsze jednostki - ludzie

najlepsi bohaterowie - mroczne elfy

wszystko po trochu - orkowie

nieporozumienie - śmierć

to oczywiście tylko moje skromne zdanie
Odpowiedz
Tyle, że najlepsze jednostki mają orkowie, tyle, że baaardzo drogie
A co do hero, paladyn może wiele zdziałać, w czasie swojej zdolności Nietykalności, oraz ze wskrzeszeniem, choć elficcy herosi też są mocni, jak dla mnie herosi nieumarłych są do kitu

Odpowiedz
zgadzam się. Bohaterowie nieumarłych są chyba najmniej praktyczni ze wszystkich ras

Jak już pisałem najbardziej przypadli mi do gustu bohaterowie elfów. Formacja łowcy cieni (przemienionogo w demona) tego centaura na środku armii z falą uzdrawiającą i kapłanki na tygrysie z tą ulewą komet jest po prostu piękna
Odpowiedz
W Warcrafcie III oczywiście moja ulubiona rasa to... Nocne Elfy. Mają m. in. najlepszych bohaterów (mówię tu oczywiście o Łowcy Demonów), najlepszą muzykę (no co - muzyka to nie taki pies)...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Nocne elfy są dobre na dystans. Orkowie są najlepsi w walce wręcz. Nieumarli są dobrzy w rzucaniu zaklęć i w walce wręcz. Ludzie znają się na leczeniu, walce wręcz i na ataku z dystansu.
Według mnie najlepiej grać Nocnymi Elfami lub Hordą Orków.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia wto, 08 kwi 2008 - 17:24 napisał

Według mnie najlepiej grać Nocnymi Elfami


Tutaj masz rację. Zgodzę się z Tobą.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Wrpolterop dnia wto, 08 kwi 2008 - 17:24 napisał

lub Hordą Orków


A tutaj się nie zgodzę - orkowie są do niczego.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Jakieś argumenty? które mogłyby by potwierdzić twoje słowa.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Grałem Nocnymi Elfami z kilkoma graczami którzy wybrali Hordę i prawie za każdym razem przegrywałem. Dlatego też polecam Hordę Orków oraz Nocne Elfy.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz

Cytat

Hordę Orków

Hordy orków już dawno nie ma ;p
Teraz jest Nowa Horda, czyli taureni, trolle, orki sporadycznie gobliny. Tak gwoli ścisłości :}
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Luyanki, a lubisz nieumarłych? jeśli nie, to czemu?

(Ja nawet nawet lubię)
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Nieumarli też są potężni, ale z wyglądu to tak nie za bardzo mi się podobają.

[Dodano po 2 minutach]
Cytuję:
(Ja nawet nawet lubię)

Na przyszłość uważaj na powtórzenia.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Dzięki, że mnie poprawiłeś.
Następnym razem będę uważał...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Warcraft - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...