Szczerbiec - polski MMORPG

http://www.szczerbiec.com
Z projektem jestem związany emocjonalnie Kibicuję mu od początku. Ale uwaga! Szczerbiec to prawdopodobnie jedyny na świecie MMO doprowadzony do bety przez JEDNEGO (sic!) programistę i JEDNEGO grafika. Niestety ostatnio projekt zawalił się kompletnie. Przyda się mu doping gdyż (cóż za mobilizacja) zostanie napisany od nowa(!). Zapraszam na w/w stronę
www.maxpayne.boo.pl
heh loled Poprawione. Można poczytać co "ostatnio" działo się z projektem i obejrzeć kilkadziesiąt screenów.
www.maxpayne.boo.pl
Cóż jeśli rzeczywiście stworzył to jeden człowiek to należy pogratulować. Co do stronki, to macie racje bałagan tam straszny. Ale za to strona kompozytora pierwsza klasa. A jaką muze skomponował
eeeeeee domena nie działa...
Widocznie naprawdę brakowało im dopingu, bo stronka wysiadła

Idąc za zachwytem autora tematu "i to kolejny na świecie projekt który nawet nie ujrzał światła dziennego" szkoda nawet o tym wspominać.
Mi się tam nazwa "Szczerbiec" kojarzy z gazetką jakiejś nacjonalistycznej bojówki ;p
Jestem dumny z moich 100%



Ciekawe dlaczego, bo to nazwa legendarnego miecza, którym koronowano (znaczy no tym mieczem się pasowało jak na rycerza, tyle że na króla) władców Polski, takich jak ot Lokietek na przykład. A co do projektu, to nie ma o czym gadać, wysiadł, nie było dopingu , tyle.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
← Inne MMoRPGi
Wczytywanie...