[GII] Ulubiona Gildia

Która?

Najemik->Łowca Smoków (48 głosów [45.71%])
Strażnik->Paladyn (27 głosów [25.71%])
Nowicjusz->Mag Ognia (30 głosów [28.57%])
Hmm... Dużo osób zagłosowało na nowicjusza>Maga Ognia. Jest to dla mnie szok, ponieważ znane mi osoby, które posiadają Gothica mówią że grają paladynem lub łowcą smoków. Może paladyn jest na końcu, bo Punkty Nauki trzeba wydawać na manę i siłę. Przeciwnie jest u łowcy smoków: siła, i u Maga Ognia: mana.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Dobry wojownik to podstawa.
JA tam wolałem Łowcę Smoków, magiem to już można z nudów pograć.
Nie ma przyjemności z gry, gdy rzucimy deszcz ognia i zabijemy 20 orków.
Odpowiedz
A co to za przyjemność machnąć parę razy mieczem i wszyscy wrogowie leżą? Fakt, że do tego trzeba raczej wysokiego lvla, ale przecież deszcz ognia też nie jest czarem pierwszego kręgu
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
ja zagłosowałem na magów ognia
jak to napisal na jednej stronie:magowie są wątliwi ale nikt nie odważyłby im to powiedzieć prosto w twarz

MAGOWIE RULES!!!

(szkoda że nie można być magiem wody )
Odpowiedz
Ja gram w to pierwszy raz i wybrałem magów Ognia, G1 przeszdłem Wojem i chciałem jakiejś odmiany, sądzę, że mag to bardzo ciekawa postać, a granie nią to dla mnie prawdziwe wyzwanie (dlatego też głosuję na nią), ale jak tak patrzę na Najemników to trochę mi żal, że nie jestem już ze starymi znajomymi, a paladyni zupełnie mi się nie podobają

Odpowiedz
Strażnik - Paladyn bo ma najlepszą zbroje (w II) ma magie a broń dystansowa jest troche słaba w Gothicu 2 o wiele lepiej kupić pare zwojów.
Odpowiedz
Dla mnie najlepsi są najemnicy, bo w ich szeregach spotkać można starych dobrych znajomych No i wg mnie są lepszymi wojownikami niż paladyni.
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
@up
Paladyn i Łowca Smoków są tak samo dobrymi wojownikami jedyna różnica jest taka że paladyni mają magie a łowcy nie.
Odpowiedz
Tyle, że jak patrzę na tych paladynów to poprostu mam chęć ich ubić, niby tacy święci a złodzieje...

Odpowiedz
Część paladynów to złodzieje ale druga część nie tak samo jest z najemnikami jedni są wporządku a inni nie.
Odpowiedz
Trochę w tym prawdy, ale jeżeli chodzi o konfrontacje na linii Khorinis Onar (wyłączam tu Górniczą Dolinę), to uczciwsi są Najemnicy, no i widać, że nie brak im oleju w głowie (chodzi mi o ich plan ucieczki )

Odpowiedz
Najemnicy i Magowie Ognia.
Magiem się gra... interesująco , a Najemnicy są ciekawi, starzy kumple są wśród nich , i oni są jednak lepsi, od tych leniwych Paladynów!


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię najemników/łowców smoków,bo:
-to stara paczka z kolonii
-mają fajne pancerze
-są silnymi wojownikami
Moja babcia wymiata! XD
Odpowiedz
Najemnik


Stara paczka


Łowca Smoków


Fajna Zbroja i np. Gorn
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
paladyn bo mozna miec dobra bron od harada
Odpowiedz
Najemnicy, albowiem mam sentyment do kolegów z kolonii. Prócz tego mają bardzo fajne uniformy.
Odpowiedz
Pewnie, że Najemnicy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Chyba się tu nie wypowiadałem więc poprze was panowie i popre moich ulubionych Najemników -->Łowców smoków. Fajne zbroje i ludziska ci najemnicy.
Odpowiedz
Ja na najemnika, chociaż kim gram zależy od nastroju, raz mam ochotę machanie mieczem, a raz na zfajczenie kogoś kulą ognia.
Odpowiedz
Najlepsi są Magowie Ognia i Paladyni ze względu na możliwość używania run, fajne zbroje i fajne zadania. Jednak z tych dwóch wolę Paladyna bo łączy magie i walkę (jeśli dobrze poprowadzi się postać jest niepokonana. Kusza + Miecz Dwuręczny + Czary Ofensywne). Najemnicy mają jednak fajny klimat w obozie + gulasze Thekli + Bennet uczy wykuwać mocną broń ale do paladynów się umywają.
Odpowiedz
← Gothic

Ulubiona Gildia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...