[BGII] Chowaniec

Użytkownik Wilk dnia pią, 14 lip 2006 - 22:25 napisał

Przywołałem sobie chowańca. Jestem magiem praworządnym złym i jest to mefit. Ma on tylko zmianę kształtów i nic więcej. Dodatkowo jego rada jak na razie jesdyna to żebym pocałował się w zad .To jakiś żart czy mój chochlik z czasem nabierze szacunku??

[post="46178"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Gram teraz Monkiem o takim samym charakterze i nie jest to mefit, tylko chochlik, bardzo przydatny, szczególnie na początku gry i wg mnie jest to najfajnieszy chowaniec, rozmawia się z nim jak z Cespenarem.

Odpowiedz
całe szczęście że stopuje...ja miałem na 40 lvl w/z ok 160...ale duży bonus dostałem do chowańca..
Odpowiedz
Bodaj natknąłem się na taki czar (zwój) ale sam nigdy czarującą klasą nie grałem a drużyna mieć chowańca nie morze Chyba że inny sposób zna ktoś.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
są chyba 2 zwoje z tym czarem a złodziej z używaniem każdego przedmiotu może również rzucać czary ze zwojów jak i uyżwać krasomira np... stąd chowniec u mnie:)
Odpowiedz
Jak my awansujemy to chowaniec też dostaje nowe PZ jeżeli go już mamy? Czy już nie? Bo nie wiem czy odrazu przywoływać
Odpowiedz
Z tego co pamiętam chowaniec z nami nie awansuję, ma tyle samo punktów życia
Odpowiedz
w baldurze nie awansuje w NWN awansi więc możesz go od razu przywołać i schować do plecaka bo ma tyyyylle życia że od jednego ciosu kaputen...
Odpowiedz
chowaniec w bg ma zadanie tylko urozmaicać plecak oraz dodać hp do naszego maga nic więcej to nie jest nwn gdzie chowaniec robi za fightera
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Khem... a ja znalazłem kiedyś fajny sposób użycia chowańca (choć trochę czasochłonny) .

Zaczynałem grę, przywoływałem chowańca (dostawałem HP), eksportowałem postać, zaczynałem nową grę wyeksportowaną postacią, przywoływałem chowańca, eksportowałem postać, itd.

Można się nieźle HP dorobić.


Cóż, taki bug.


PS. Grałem tak tylko raz i muszę powiedzieć że Mag z 486 HP jest bogiem.
Odpowiedz
Grałem w Baldur'sa jak tylko wyszła ta gra, ale na tego buga nie trafiłem, nie miałem okazji.
Nie wątpię, mają 500 punktów życia to można wymiatać.
Odpowiedz
bony a po co Ci 500 HP MAGIEM???????pomęcz się troche...równie dobrze by można było na kodach grać...
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Chowaniec - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...