[NWN2] Czy warto kupić

Zamierzam kupić NN2 ale nie jestem pewien. Mam w związku z nim kilka pytań:
1. jaka grafika (fajna czy nie)
2 Fabuła(wciągająca)
3. Walka
4.Tworzenie postaci
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
1. obejrzyj sobie screeny, traiery i zagrajw demo
2. pojecie subiektywne. to co dla ciebie jest wciagajace dla mnie moze byc nudne. przejrzyj tematy na forum.
3. i 4. przejrzyj tematy na forum, poczytaj recenzje.
Odpowiedz
według mnie dwójka jest naprawdę niezła, a na pewno lepsza od jedynki więc myślę że jeśli ta ci się spodobała to Nvn2 na pewno też
ale oczywiście zgadzam sie z Ekhtelionem...sprawdź i zobacz sam
Odpowiedz
moim zdaniem warto jeżeli jedynka Ci się podobała to w dwojeczke też połoisz( ja teraz zacząłem grać i się calkiem nieźle wciągnałem:)
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia sob, 10 lis 2007 - 16:57 napisał

1. obejrzyj sobie screeny, traiery i zagrajw demo
2. pojecie subiektywne. to co dla ciebie jest wciagajace dla mnie moze byc nudne. przejrzyj tematy na forum.
3. i 4. przejrzyj tematy na forum, poczytaj recenzje.

[post="92243"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




A gdzie można znaleźć to demo?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Zajrzyj na gamershell. Jeśli tam nie ma to znaczy pewnie, że nie ma w ogole.
Odpowiedz
Grałem juz w BG I i II Icewindale I i II, KoTor i Neverwinter Nights I i II i moim zdaniem NWN zarówno I jak i II część ma świetną fabułę i to jest największa zaleta tej gry poza tym grafika jest b.dobra ale Ekhtelion ma racje "to co dla ciebie jest wciagajace dla mnie moze byc nudne" dlatego najlepiej jak zobaczysz demko, screeny i poczytasz sobie recenzje

Według mnie warto wydać kasę na tę grę


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
w NWN2 grafika mnie załamała, totalne dno, zupełnie jak w grach dla dzieci...
Odpowiedz
A mnie załamał ten post, dno, zupełnie jakby pisany przez dziecko...
Odpowiedz
wczoraj przeszedłem NWN i troche się podłamałem...sądziłem że to pójdzie w lepszą strone...
Odpowiedz
Kurczę ile można tłumaczyć ... W RPG nie chodzi o grafikę tylko o fabułę ... zresztą w ogólę nie rozumiem o co Ci chodzi bo moim zdaniem grafika jest b.dobra. Widać że zacząłeś grać w tę grę przez przypadek a nie dlatego że jesteś fanem tego typu gier ;]

BTW ile masz lat?


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Przyznam Ci rację,że specjalnie się nie interesuje,ale grałem w all częsci baldura,NWN... może i masz racje,ale spodziewałem sie innej grafy,co ja poradze , a jestem z 1990
Odpowiedz
Baldur na tamte czasy był hitem więc Ci się nie dziwie że grałeś : D
Co do wieku nie jest tak źle


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
może nie sama grafika otoczenia(przyrody),ale mapa,czy w prawym górnym rogu fotki postaci i pasek życia...

a ty ile latek?
Odpowiedz
Grafika jest ładna (ach, ta "ściana lasu" w NWN1! ), fabuła zaczyna mnie ostro wciągać... Tworzenie postaci? Inne niż dotychczas, chociaż uważam że niektóre twarzyczki mogłyby być urodziwsze.

No i muzyka.
Odpowiedz

Użytkownik Zyklon dnia wto, 01 sty 2008 - 17:57 napisał

może nie sama grafika otoczenia(przyrody),ale  mapa,czy w prawym górnym rogu fotki postaci i pasek życia...

a ty ile latek?

[post="99968"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Mam 20 lat a w zasadzie można powiedzieć że 21 ; )
Co do ee grafiki to nie zwracam uwagi na takie szczegóły podczas gry ...
Dla mnie istotna jest fabuła. Gram już któryś raz z kolei i ta gra wciąga mnie za każdym razem tak samo

Tak naprawdę mam niewiele zastzeżeń do NWN. Zawiodłem się przede wszystkim na muzyce która jest taka sama jak w I w części ... ale na szczęście w dodatku już to naprawili ; D


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Ja podczas gry to niewiele uwagi zwracam na muzykę - ale łezka się zakręciła gdy doszły do mnie stare tematy muzyczne z NWN1.
Odpowiedz
Ech...nie ma co porównywać baldura do NWN bo to jakbyś porównywał Mozarta do Metallicy zupełnie inna bajka...co do fabuły NWN1 to jakoś mnie na kolana nie powaliła ale może dlatego ,że ja stary już jestem;) ale sama gra sympatyczna..a NWN2 wraz z dodatkiem muszę przyznać ,że całkiem całkiem...(zwłaszcza 1 spotkanie ze smokiem zrobiło na mnie miłe wrażenie graficzne.)
Odpowiedz
Ostatni przedstawiciel "staroszkolnego" cRPG obok nowego Drakensanga. Świetny klimat, dobra fabuła, dobra muzyka, GENIALNI towarzysze (Neeshka!Khelgar!). Kiedyś napewno do tego wrócę. No i D&D w najlepszym wydaniu:) Jeden z najlepszych cRPG ever.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Czy warto kupić - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...