[BGI] Szkoła Ulcastera i problem z nią związany

Podjąłem się zrobienie dla Ulcastera questa, który polega na znalezieniu dla niego jakiś książek w piwnicach riun jego szkoły i już sam nie wiem czy tam jest tylko jedna książka czy kilka, bo wydaje mi sie ze przeszukalem cale piwnice no i znalazłem tylko jeden wolumin, więc zadowolony wracam do Ulcastera (miałem ciężkie przeprawy z pająkami i wilkami w podziemiach) z książką. Daję mu ją i w dzienniku mam napisane coś w stylu: "Znalazłem i zaniosłem Ulcasterowi księge znalezioną w piwnicach riun jego dzkoły, jednak wciąż je nawiedza, ale wydaje się być dalej". I mam pytanie, które mnie cholernie nurtuje: Czy tam są jeszcze jakieś książki? Jeśli tak, i ktoś z was pamięta gdzie dokładnie to niech powie(jednak szczerzę wątpie w to, że ktoś może pamiętac taki szczegół z gry ).
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
Na pewno masz mu prznieść tylko jedną książkę. To tyle. Dziwne, ja żadnych wątpliwości nie miałem :?.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
No bo widzisz, ten tekścior "Wydaje się być dalej" mnie tak trochę poruszył w sensie, że pomyśliłem iż mogę mu pomóc opuścić to miejsce, aby nareszcie udał się na wieczny spoczynek, a nie błąkał się po miejscu jego dawnej świetności jako wrak człowieka.

No, ale thx.
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
Dokładnie - powinieneś znaleźć tylko jedną książkę: "Historia Sióstr Światła i Ciemności".
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




← Baldur's Gate
Wczytywanie...