[BGI] Pułapki

Cześć. Mam pytanie. Jak sie rozbraja pułapki ? Pomóżcie. Z góry THX .
Odpowiedz
w panelu złodzieja masz opcje szukanie pułapek, gdy już odkryjesz jakąś wystarczy ze najedziesz na oznaczone pole pułapki i klikniesz na nie a złodziej sam rozbroi.
Odpowiedz
Hahaha, ja dopiero w podziemiach Candlekeep PRZYPADKOWO odkryłam, że złodziej może rozbrajać pułapki. Ale widać i bez tego można daleko zajść.... :]
"Kobieta musi być złem - szczęśliwy kto wziął zło najmniejsze."
Odpowiedz
Większość pułapek jest zamknięta, Imoen na początku i tak nic nie otworzy- nie ma problemu
Odpowiedz
Vixcen tylko pogratulować
A po za tym, jeśli gramy głównym bohaterem złodziejem to przy tworzeniu postaci, możemy mu już dać około 50 na zdolności rozbrajania pułapek i spokojnie można wszystko rozbroić.
Odpowiedz

Użytkownik Soldier dnia czw, 08 lis 2007 - 02:19 napisał

Vixcen tylko pogratulować

Cóż, mam różne talenty do nieświadomego utrudniania sobie gry Wczesniej nieopatrznie, aczkolwiek celowo [bo mnie denerwowali troche] pozabijałam wszystkich magów (NPC) i zdałam sobie sprawę, że nie ma ich więcej, kiedy zaczęli być potrzebni.. Ale mniejsza o to.

Pułapki można też "rozbrajać" bohaterem z największą ilością punktów życia
"Kobieta musi być złem - szczęśliwy kto wziął zło najmniejsze."
Odpowiedz
To chyba nie byłaś w twierdzy Durlaga, tam taka metoda byłaby mało skuteczna, zbyt silne pułapki.
Odpowiedz
Zdecydowanie nie byłam, gdyż przy rozpoczęciu rozgrywki nie posiadałam dodatku OzWM. Ale wszystko przede mną
"Kobieta musi być złem - szczęśliwy kto wziął zło najmniejsze."
Odpowiedz
chyba że się trafi na pułapke zamiany w kamień..wtedy nawet duużżo życia nie pomoże...
Odpowiedz
Warto wówczas posiadać przy sobie odpowiedni pergamin
"Kobieta musi być złem - szczęśliwy kto wziął zło najmniejsze."
Odpowiedz
chyba że trafi na Twoją główną postać wtedy tylko magiczne zaklecie Pt"wczytaj grę"pomaga...a jak się gra jedną postacią to może być problem np...
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Pułapki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...