[NWN2] problem z golemem ostrzakiem i walka na arenie

Witam,mam 2 problemy:
1 w magazynie mam pokonać golema ostrzaka wale w niego ma zero a mimo to nie moge go zabić,
2 ma być walka na arenie jest mój zawodnik jest Loram ale nie ma filmiku i nie zaczyna się walka tylkos stoją i gapią się na siebie.Prosze o pomoc
Odpowiedz
Oryginał czy pirat?
Jeśli oryginał to ściągnij sobie aktualizacje a jeśli pirat to jest problem


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Jeżeli to ta walka o której myślę to golem powinien uciec przez portal gdy będzie miał mało życia ...
Co do pojedynku na arenie to najpierw rozmawiasz z towarzyszami a następnie jest filmik i walka : D skoro tego nie ma to musisz zaaktualizować grę a jeśli to nie pomoże to nie wiem ... moze reinstal : D


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Co skąd masz wziąść?
Masz możliwość zaaktualizować grę wtedy jak ją uruchamiasz tzn wkładasz płyte i pojawia Ci się okienko i tam masz Graj coś tam i Aktualizacja klikasz i aktualizujesz a jak nie to wchodzisz na neta i pobierasz patcha do gry (tylko musi to być patch od wersji gry jaka masz )
Odpowiedz
Jak grałam pierwszy raz miałam dokładnie taki sam problem. Golem za chiny nie chciał uciec, a zabić się go nie dało. Zrobiłam więc tak zostawiłam drużynę na korytarzu i weszłam do pokoju z portalem. Gdy pojawił się golem i zaczął tłuc koleżków ja wyszłam, zamknęłam drzwi i w nogi . Choć zadanie nadal było w aktywnych fabuła ruszyła dalej . Teraz jak przechodzę to nie ma już tego problemu.
Odpowiedz
Jest jeszcze jedna możliwość : D
Spróbuj wczytać save (jak masz taki) tak zeby było przed atakiem tego ostrzaka i walcz z nim jeszcze raz
Miałem wcześniej podobny błąd przy walce z magiem z Morskiego Widma ... biłem go i cały czas miał 0 życia a mimo to nie mogłem go zabić (bo powinna być rozmowa w między czasie która się nie włączyła:P)... wczytałem, zawalczyłem z nim jeszcze raz i działa


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

problem z golemem ostrzakiem i walka na arenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...