[NWN:HotU] problem

jestem u spiacego i chce odczytac jego sny za pomocą amuletu sensei
ale mądrość mi na to nie pozwala (mądrość 10)
ale jezeli jestes u spiacego i chcesz odczytac jego sny za pomocą amuletu sensei ale madrosc ci na to nie pozwala to znaczy ze nie odczytasz snow jezeli nie bedziesz mial wyiekrzej madrosci :?
ok ale budzę go i zle ca mi znalexienie znającej imiona ale nie wiem jak wyjść z miasta zaginionych dusz
dlaczego? a i tak nie ma tych wrót astralnych o których jest w waszej soluc
ji
:?:
Hmmm W sali spiacego powinien sie pojawic portal( trza zagadac odpowiednio)
Tam trza zebrac trzy czesci pierscienia i ulozyc je prawidlowo ( chyba wiara , milosc , nadzieja - ale moge sie mylic , nie pamietam ) Pierscien zakladasz i piekne wielkie czerwone strzalki powinny Cie prowadzic za raczke do znajacej miejsca ... bla bla bla
lecz na pirackich plytach nie zawsze :wink: :twisted: :wink:
dzieki za tamto a apropos mam jeszcze jeden problem kiedy jestem w grobie mistrza zagadek i przestawiam te posągi to otwierają się drzwi ale piorun zostaje jak mam przejść???
to znaczy pisze tam że nie można przejść przez bariere z blyskawic
ustawilem posagi tak jak pisalo w solucji w stronę drzwii i się otworzyly ale nie wiem jak usunąć ten cpiorun!!! help me!!!
Mam pytanko. Jestem w drugim rozdziale strażnik przepuszcza mnie przez bramę do następnej lakacji a w niej znajduję widmowy most i za Chiny Ludowe nie wiem co mam z nim zrobić . Czytałem solucję ale o moście nic nie znalazłem. Byłbym wdzięczny za pomoc.
w solucji na 100 % jest o tym moście
tekst prosto z mojej solucji:

Cytat

Włóż do sterowni mostu Perłę Uderzenie (Roztrzaskania), zobaczysz bardzo ciekawy napis . Dobra teraz na serio. Musisz wciskając odpowiednie przyciski ułożyć pionową linie z wykrzykników na środku np. jeśli chcesz żeby trzeci wykrzyknik przesunął się w lewo to po prostu wciskasz przycisk oznaczony Rząd 3 lewo. Kiedy ułożysz wykrzykniki to wciśnij żarzący się przycisk. Teraz przejdĽ przez most i wejdĽ do dziury.  

Dzięki bardzo. Jeszcze jedno gram łowcą i chciałbym zostać mistycznym łucznikiem ale nie znam czaroów mistycznych tylko kapłańskie czy jest jakiś sposób żeby nauczyć się ich bez zostawania czarodziejem albo czymś w tym stylu.
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...