[GI] Gother Mod: Mgła

A może bardziej w stylu Spellforce. Stawiamy budynki, wydobywamy surowce, tworzymy armię i jazda podbijać świat...
Mod do Gothica 1. Grafika jak w Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka. Z przerywnikami filmowymi.
Zwiedzimy nie tylko zniszczoną wojną wyspę Khorinis, ale też mroczne kopalnie czy wymarłe miasto. Będzie:
-kowalstwo
-przygodówka, RTS (RPG i strategia w jednym), mama nadzieję, że połączenie się spodoba
-całkowicie nowa fabuła
-nowe lokacje
-zbierzemy drużynę wiernych towarzyszy, wybudujemy własny obóz i zrekrutujemy żołnierzy
-stworzymy armię wojowników i magów (będą ludzie i orkowie)
-oswajanie zwierząt
-budowa machin wojennych
-bitwy (kilkadziesiąt jednostek na raz)
-magiczny oręż
-nowe czary
-ilu NPC nie wiem, bo straciłem rachubę przy 57 (unikalnych!)
-unikalne zarządzanie jednostkami
1 vs. 50? W większości gier tak jest, ale tu częściej będzie 50 vs. 50
To wszystko i jeszcze więcej już... niedługo.

Przydałby się ktoś od wymyślania klimatycznych dialogów i zadań pobocznych.

Więcej na stronie:
www.gothermod.dbv.pl

(filmy, opisy modów do gier Gothic, oraz zdjęcia są na odwal się )
Odpowiedz
Zgłaszam się Napisz do mnie na gadu, mam ciekawe pomysły, choć sam określ
Odpowiedz
Trochę dziwnie wygląda to budowanie budynków i przypomina ono mi z jakiejś gry Tylko tytułu skojarzyć nie mogę Myślałem że trochę więcej rzeczy będzie pokazane w traileru, a tu taki mały kawałeczek
Odpowiedz
To budowanie to jeszcze prototyp. Oczywiście wszystko będzie trwało wolniej, a realia zostaną zbliżone do tych ze Spellforce czy Warcrafta. Tylko widok z 3 osoby. W sumiem kamerę też można oddalić na widok z góry, a zrobienie czegoś takiego, że zrobienie tego, że wcielamy się w jednego z naszych wojaków (jak w Warcraft kierujemy poczynaniami np. łucznika) to pestka. Tylko czy gracz wczuje się wtedy w postać?
Odpowiedz
Mam pytanie czy jest już ten Mod? a jak nie to kiedy będzie?
Odpowiedz
W pierwszym poście podany jest link do strony o tym modzie. Jeśli chcesz wiedzieć jak toczą się jego losy, wejdź i poczytaj. To naprawdę nie boli .


Odpowiedz
Byłem na tej stronie ale nie wiele znalazłem:)
Odpowiedz
Gdyby mod się ukazał to na pewno znalazłbyś tam takową informację .


Odpowiedz
A wiesz coś o przypuszczalnym terminie?
Odpowiedz
Nie. Jeśli potrzebujesz informacji, skontaktuj się z twórcą albo często odwiedzaj stronę poświęconą modowi.


Odpowiedz
Ja też się zgłaszam na ochotnika na pomysły! Kiedyś miałem taką wenę że aż sam chciałem coś zrobić ale nie wiedziałem jak moje GG to 9839935 proszę o kontakt nie pożałujecie

[Dodano po chwili]

A i jeszcze dwie rzeczy:
1.Czy znacie jakiś program do robienia modów do gothica 1 lub 2? szukałem na Google ale nie znalazłem . Mam dużo pomysłów gdybym stworzył jakiegoś moda bylibyście z niego zadowoleni!
2.Czy macie GG do kogoś kto robi/zrobił moda?
P.S Amorek skontaktowałeś się z Wiktorem? bo ja też mam sporo pomysłów:)napisz na GG lub napisz na priv.
Odpowiedz
No wiesz, robienie modów wymaga letkiej znajomości programowania i prosty edytor tu nie wystarczy...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Wiem że nie będzie łatwo ale to swego rodzaju wyzwanie i zabawa Jak coś wiesz o robieniu modów to napisz do mnie na GG
Odpowiedz
Termin wydania moda jest podany, ale trzeba sie zalogować, aby widzieć ten dział. Zresztą podałem tam bardzo odczepną odpowiedź, a gg nie podam. To numer znany wybranym. PW trudniej użyć, ale przynajmniej mnie zalewają mnie wiadomości w stylu:jak tam mod, kiedy mod itp.
Jak robić mody? Na mojej stronie przecież jest info, kilka tutoriali i odnośników do stron o modach.
Odpowiedz
← Gothic

Gother Mod: Mgła - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...