[GIII] Poziom

Na którym poziomie ukończyliście grę.?
Ile można zdobyć?
Odpowiedz
Ja ukończyłem grę na 79 poziomie robiąc wszystkie questy jakie mi się nawinęły czyszcząc mniej-więcej ruiny i odpuszczając sobie polowania na jelenie.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam to miałem jakiś 40 LVL kiedy skończyłem grę
Odpowiedz
79 poziom nieźle, ja mam na razie 68 poziom, ale mi jeszcze trochę gry zostało, może mi się uda w zasadzie to jedna trzecia.

A tak po za tym wspomniałeś coś o polowaniu na jelenie ja już zabiłem z 30 i do tej pory nie zaliczyłem zadania mówię tu o tej półce skalnej:)
Odpowiedz
Ja wczoraj skończyłem grę na 68 lvl ale przejdę sobie droga Xardasa jak będę z nim szedł to z 5 lvl nabije i miałem plany żeby wybić wszystkich w gothicu 3 jak myślicie ile lvl by to dało (powtarzam wszystkich)
Odpowiedz
Ja przeszedłem... O ile dobrze pamiętam... Coś około 35
Odpowiedz
ja koło 70-73 lvl
Odpowiedz
Ukończyłem może niecałą 1/2 gry, nie uwolniłem jeszcze żadnego miasta, wkraczam do normaru a mam już 45 poziom
Odpowiedz
To w cale nie jest już 45 lvl tylko dopiero nawet gdybyś wyzwolił wszystkie miasta i wykonał wszystkie misje z nordmaru (a nie sadze) włącznie z ostatnimi misjami to nie dobijesz do 60 lvl
Odpowiedz
mam już 74 poziom i nadal idę naprzód, trochę zadań jeszcze zostało i potworów do wybicia

[Dodano po chwili]

Właśnie przeszedłem grę po stronie Adanosa .
Poziom 81
Odpowiedz
ja mam 69 lvl. i mam misje że trzeba odnaleźć artefakty z Geldern :D:D a oswobodzilem na razie 2 miasta (arde i cape dun choc nie wiem czy veongard sie liczy jako miasto) a i jeszcze wypedzilem orkow z nordmaru choc i tak najwiecej moim zdaniem sie lvl. zdobywa w nordmarze np.przy oczyszczaniu kopalnie klanu mlota
Odpowiedz
81 poziom, ale wybiłem chyba wszystko co się dało tzn. wszystkie potwory
assasynów wybiłem
ludzi wybiłem
nie wykonałem tylko dwóch zadań, małe sprostowanie przez buga nie dostałem doświadczenia, przez co straciłem jakieś 10000 doświadczenia gdyby nie to, dobiłbym do 82 ale trudno
Odpowiedz
Grę skończyłem na około 100lv(nie pamiętam dokładnie)
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Ja na 79 to tylko zwierzakom przepuściłem 0_o ktoś was tu w ciula robi...
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
100 level nie jest to możliwe, nawet jak wszystko i wszystkich wybijesz
Odpowiedz
ja miałem 78
do 79 brakło 70 EXP
Odpowiedz

Użytkownik Xardasss dnia pon, 26 lis 2007 - 19:02 napisał

ja miałem 78
do 79 brakło  70 EXP

[post="94734"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


na twoim miejscu poszedłbym zabić 3 króliki i dorobił exp.
Odpowiedz
Ja dobiłem 67 palkiem





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
← Gothic

Poziom - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...