[GI] Cmentarzysko orków...

Witam. Mam pewien problem. Jestem razem z Baal'em Lukorem w cmentarzysku orkow i zwiedzilem juz 2 pokoje. Gdy wchodze do 3, on mowi "Ten pokoj to slepa uliczka, poszukajmy tu wskazowek" lub cos w ten desen. Mowie o pokoju z dziura w ziemi. Kiedys juz to przeszedlem, ale dawno nie gralem i nie pamietam.

btw. Wszystkie sciany i kolumny sprawdzilem w poszukiwaniu magicznego pstryczka otwierajacego tajne przejscie... Prosze o szybka pomoc.
Odpowiedz
Musisz posiadać dwie połówki orkowego zwoju teleportacji. Kiedy już go będziesz miał w całości idź do głównego holu, gdzie zaatakuje Cię ork - żołnierz czy jakoś tak, (wiem, że ciężko go ubić). Tam Baal Lukor każe Ci użyć zwoju.
Odpowiedz
Przy prawej ścianie dokładnie, a wcześniej musi odczytać runy, tj coś o nich bredzić przy początku korytarza do tego sali.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Juz wiem w czym problem, poprostu bog gry, dobrze ze mam sava 40 minut wczesniej. Poprostu raz wzielem z tamtad pergamin tylko nie poczekalem az baal to powie i eventy sie pomieszaly. Juz pergaminy zlozyl obydwa i teraz wszedlem i on stoi i czego az podniose pergamin ktory juz dawno ma... no ale cos dobrze ze jest sejw a nie od poczatku. Dzieki za wypowiedzi
Odpowiedz
mam dokładnie ten sam problem i nie mam sejva..faaak co ja teraz zrobie:/
Odpowiedz
Dobra. Zdarzenia które powinieneś mieć:
1/ Dziękuje ci za ratunek i proponuje współpracę.
2/ Komentuje znalezienie jednej połówki zwoju.
3/ Komentuje znalezienie obu połówek zwoju.
4/ W sali w której go spotykasz po raz pierwszy, przy przejściu najbardziej na lewo są runy. Musi je skomentować.
5/ Przechodząc przez ten tunel docierasz do sali z kolumnami. Ma je skomentować.
6/ Po prawej, w sali z kolumnami, mniej-wiecej na środku są zaznaczone wrota. Ma je też skomentować. Wtedy każe ci użyć połączonego zwoju.

Miałeś wszystkie te przerywniki?
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
← Gothic

Cmentarzysko orków... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...