Admin&Mod Log

Czasowa kasacja (niedziela 15:00) tematu PODSUMOWANIE -PATCHE I PARE PYTANEK w G3.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postu użytkownika Evolyn von Cersival z tematu [Przedmiot] Klątwa Mroku, 6668 z Faerun=>Pozwolenia. Powód ? - treść:
"Oczywiście ze może być!!..
A czy moja prośbę będzie tak szybko rozpatrzona??
Plis.."
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Połączyłem da tematy Kafiego dotyczące mózgów utopców w Wiedźminie.
Odpowiedz
Kasacja tematu [Przedmiot] Zaklęty Miecz, Id 2989 Enevil w Faerun=>Pozwolenia=>Zatwierdzone. Powodem złe umiejscowienie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Choć do 14 lutego jeszcze daleko...

Walentynka na PM dla Ornikiela, za miłe określenia pod adresem innych osób w poście:
http://forum.gexe.pl/index.php?showtopi...indpost&p=90948

Druga walentynka na PM dla Seringorda, traktująca o interpunkcji (a raczej braku tejże).

Nastepne już bedą % nie walentynki.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Kody na leczenie", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Czyszczenie tematu [Skarga] Opis klanu BOS, Kopiowanie opisów w Faerun=>Rozprawy, skargi i zażalenia. Łącznie 14 postów. Masowy OT.

[Dodano po chwili]

Kasacja postu użytkonika Enether z tematu Krótki miecz w Faerun=>Pomoc. Powód - OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu "CD tematu o kodach", autorstwa Enethera. Destrukcja nastąpi jutro o godz. 9:00
Odpowiedz
10% ostrzeżenia dla użytkownika Seringord. Ostrzegałem, by stosował się do zasad interpunkcji i korzystał ze słownika.

Kasacja postu gościa z tematu Seringord, Podanie o usuniecie konta w Faerun=>Podania Odrzucone. Proszę się rejestrować/logować.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Temat Dzieki Ekhtelion! w Innych cRPG został ustawiony na czasową kasację (czwartek 20:00).

[Dodano po chwili]

Temat tweak pack w Obku został wykasowany, gdyż umieszczony był w nim link do narzędzia łamiącego zabezpieczenia gry. Przy okazji wyleciał post gościa - brak interpunkcji, a poza tym nie ten temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postu użytkownika Tiernan Diarmand z tematu SOD vs. Allstars w Faerun=>Newsy=>Wojny klanowe. Post składał się wyłącznie z emota.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Temat jak bedzie chodzł ? w Wiedźminku został oznaczony do kasacji (środa 15:00).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Pozamiatałem z ot/spamu.
Temat "Poziom, Ile zdobyliście?" Posty panów: Soldier, angielski - wyleciały.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Usunięcie postów Soldiera z tematu "Pułapki" oraz "Torba na mikstury", w dziale Baldur's Gate.
Powód ? Nic nie wnosiły one do tematu.
Odpowiedz
Kasacja 2 postów guesta z Wiedżmina. Jeden to bezczelny i glupi sojler, a w drugim było poruszane tyle wątków, że można by to rozbić na 5 postów.
Odpowiedz
Ostrzeżenie dla Yarpena i Quarza - kolejny OT w temacie o wojnie da winnemu 10% poziomu ostrzeżenia do kolekcji.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
kasacja posta Pablusa666 z działu wiedźmina. Jednozdaniowy post nic nie wnoszący do dyskusji...
Odpowiedz
Ostrzeżenie dla użytkownika Dawiww. Posty w stylu "Aha" będą wylatywać, a Ty otrzymasz nowiutkie 10 %.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Połączyłem dwa tematy o punktach życia, w dziale Baldur's Gate II. Owy temat także zamknąłem. Powód ? Problem rozwiązany i wszystko zostało wyjaśnione.

[Dodano po chwili]

Zamknięcie tematu "Solucja BG2". Powód ? Problem rozwiązany.

[Dodano po chwili]

Usunięcie posta Soldiera z tematu "Pułapki", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Nic nie wnosił do tematu.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...