[GI] Gdzie jest diego

Dopiero zaczynam grac w Gothica i mam jeden problem . Kiedy ide z diego nie spuszczajac go z oka dochodze znim do stare go obozu a on w nim sie zatrzymuje i stoji przed zamkiem , a kiedy strace go z oczu i pujde pozbierac pare rzeczy to potem jak zachodze do starego obozu to go niema . Plz powiedcie gdzie on teraz byc .
Odpowiedz
Szukasz go w nocy,czy w dzień??


[Dodano po chwili]

Bo jeżeli w szukasz go nocy lub wieczorem to może być w swojej chatce,a jeżeli za dnia to powinien być albo gadający z jakimś cieniem lub kopaczem albo siedzi przy ognisku
Odpowiedz

Użytkownik Szymen dnia śro, 26 wrz 2007 - 19:52 napisał

Szukasz go w nocy,czy w dzień??
[Dodano po chwili]

Bo jeżeli w szukasz go nocy lub wieczorem to może być w swojej chatce,a jeżeli za dnia to powinien być albo gadający z jakimś cieniem lub kopaczem albo siedzi przy ognisku

[post="86495"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Szymen ma rację. Tam powinieneś go znaleźć, bo nigdzie indziej się nie rusza. Tylko w innych rozdziałach znajduje się gdzie indziej. A jeżeli jest noc to idź do jego chatki i obudź go, to wtedy z nim porozmawiasz. Ale UWAGA: kiedyś zauważyłem że Diego był w kamiennym domku (przypomina wyrywe z zamku) nie daleko południowej bramy.

PS. Ten domek jest wolny więc możesz w nim zamieszkać.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Hmm... ze w tym domku go widziales to dziwne. Moze wkurzyl go Wrzód i gonil go az tam. A z tym Diegiem to tak jak wyzej swoja chatka, ognisko, albo gadal z jakims cieniem.
Odpowiedz

Użytkownik Theoden dnia sob, 03 lis 2007 - 16:14 napisał

Szymen ma rację. Tam powinieneś go znaleźć, bo nigdzie indziej się nie rusza. Tylko w innych rozdziałach znajduje się gdzie indziej. A jeżeli jest noc to idź do jego chatki i obudź go, to wtedy z nim porozmawiasz. Ale UWAGA: kiedyś zauważyłem że Diego był w kamiennym domku (przypomina wyrywe z zamku) nie daleko południowej bramy.

PS. Ten domek jest wolny więc możesz w nim zamieszkać.

[post="90545"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


to stara zawalona wieża, dobre miejsce, gdy zamkną obóz, da sie miej więcej tam wlecieć po przemianie w krwiopijce, po namęczeniu się, jak już nie mogłem sie przy odmianie przedostać przez bramę, ani pod bramo jako chrząszcz, a runy nie miałem to tamtędy wleciałem, miejsce odludne więc wsam raz
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
← Gothic

Gdzie jest diego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...