[DS] Błąd po zrobieniu save'a

Czesc ludziska, POMOZCIE!
Pierwszy raz gram w DS2 i natrafilem na powazny problem. Niedawno doszedlem do Zamku Sniezna
Opoka i wlasnie zaczalem walczyc na wiezy ze smokiem, niestety musialem przerwac gre wiec
zrobilem sejva i pomyslalem ze zalatwie bestie pozniej.
NIESTETY! Od tej pory kiedy chce zaczac gre od tego punktu, wychodze na wieze a tam pusto.
Krece sie jak glupi po wiezy a smoka ani sladu! Strzelam z tej balisty zeby moze sprowokowac
bestie a tu nic, kurcze sfrustrowalem sie. Czy ktos wie o co chodzi?
Albo cos robie zle, albo gra sie zawiesila i bede musial grac od poczatku.. Chyba bym sie zastrzelil!!

Z gory bardzo dziekuje za pomoc! Rafaello.

edit tematu
Odpowiedz
Tak się płaci za manierę robienia save'ów jeden na drugim. Nie masz nic poprzedzającego? Żadnego autosave'a?
Odpowiedz
Czesc Ekhtelion
Niestety nie mam zadnego wczesniejszego auto sejva. Psia krew! Czy to oznacza ze musze grac od poczatku?
Tak czy inaczej dziekuje za odzew, byles jedyny ktory zrobil jakas uwage, na drugi raz po prostu bede uwazal z sejvami. Dzieki!
Odpowiedz
Jeżeli po wybraniu Load Game (a nie Conitinue bo to zawsze wczytuje ostatni) masz tylko jednego autosave'a to nic na to nie poradzisz i musisz zacząć od nowa. Może instalacja patchy by pomogła ale szczerze w to wątpie.

Poza tym DS tworzy backup saveów tylko nie wiem czy jest to backup jednego ostatniego czy kopie poprzedzajacych. Wejdź w C:\Documents and Settings\PurpleEnd\TWOJA NAZWA UŻYTKOWNIKA\My Games\Dungeon Siege 2\Save\SinglePlayer\ i w nazwach pliku obetnij te czlony które zawierają 'bak'. Wtedy może będziesz mógł kontyuuować grę normalnie.
Odpowiedz
Ja tez mam ten problem.. nie wiem co dalej. Co to jest ten patch? Moze warto sprobowac...
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Błąd po zrobieniu save'a - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...