[BGI] Zagadka

Mam pytanko wie ktoś może co to jest cytuje " Dlaczego krzesło ma nogi jak człowiek, ale nie może chodzić ani nosić przedmiotów? "
Ciągle znajduje takie wiadomości o identycznej tresci czy z tym jest związane jakieś zadanie :?: :?: :?:
Wydaje mi się że to ma powiązanie z Wieżą Duraga. :?: :?:
Jak w Wieży Durlaga te notatki znajdujesz, to na pewno to ma związek z jakimś questem z wieży, albo nie ma związku z niczym :? . Niestety nie wiem jak jest naprawdę, bp narazie nad podstawką się męcze .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
właśnie że ja nie znajduje je w wieży durlaga bo nawet tam jeszcze nie byłem tylko po całych zapomnnianych krainach (forgotten realms)

[ Dodano: 05-01-2005, 16:47 ]
a tak dokładnie jedną znalazłem w twierdzy gnoli drugą przy ruinach ulcaster i trzecią jeszcze na jakiejś tam mapie.
Zresztą te pisma są warte po 100 złotych monet za każde pismo :wink:
Hmm. Dziwne. Nie przypominam sobie czegoś takiego, a w lokacjach tych byłem. Przydałaby się wypowiedź jeszcze kogoś kto grał w BG. Ciekawe, czy to pamięta :? ?

No więc poszukałem czegoś na ten temat w necie i... jest to żarcik programistów . Tak, tak. Tak właśnie właśnie jest, a tą notkę można już nawet przy zwłokach Goriona znaleźć. Tak więc zagadka została rozwiązana .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Dzięki
Męczyło mnie to już za długo :lol:
a wiecie może, czy są jeszcze jakieś inne żarciki programistów :?:
Np. Larry, Daryl i Dary, Portalbendarwinden, Daer’Ragh, Lisz-Pijak...

Cytat

programistów

Oni są od wykonywania, a nie wymyślania...

Cytat

Tak, tak. Tak właśnie właśnie jest, a tą notkę można już nawet przy zwłokach Goriona znaleźć.


Zacząłem grać w BG1 i jestem dopiero w drugiej lokacji w 1 rozdziale (jak tam się wchodzi to taki staruch na początku zaczepia). No i jak Gorion zginął to go obrabowałem ( ) i nie było tam takiej zagadki. Był tylko list od "E".

ps.

Cytat

Już, czy dopiero :wink: ?


Racja


Tonari no Totoro!
Dlatego napisałem można, a nie znajduje się. Prawdopodobnie listy rozmieszczene są przypadkowo, ale czy na pewno to nie wiem :?.

Ps.

Cytat

Zacząłem grać w BG1 i jestem już w drugiej lokacji w 1 rozdziale


Już, czy dopiero ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Baldur's Gate
Wczytywanie...