[GI] Nad Starym Klasztorem...

Na pewno każdy z was wspinał się po kamiennych schodach w Starym Klasztorze, i zauważyliście kolumnę, która nie podpierała niczego. Gdy bezi nakieruje na nią oczami podświetla się i widnieje napis "kolumna". Chciałem ją jakoś przewrócić, bo po drugiej stronie był troll ale bezi porusza tylko ramionami i nie wie co ma zrobić. Myślałem że przewrócę ją, przejdę po niej i pokonam trolla, który pilnuje skrzyni. Oczywiście przeskoczyłem przepaść i zabiłem go ale myślę że tą kolumnę da się jakoś przewrócić. Co trzeba zrobić?

PS. Na niebie nad klasztorem wiać gwiazdozbiór "kso". Ciekawe co on może oznaczać? Zresztą jest wszędzie nad kamieniami ogniskującymi.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Hmm... Co prawda nie byłem tam, ale może spróbujesz Telekinezą?
Odpowiedz
Mogę się mylić (nie wiem czy pamiętam po prostu dobrze) ale np pochodnie w bractwie były o ile dobrze pamiętam podpisane jako "pochodnia" a nic z nimi zrobić się nie dało, może tu też?
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Chodzi ci o te dziwne słupki, które na noc się zapalają na niebiesko? Jeżeli tak to oznacz że z kolumną idzie coś zrobić, ponieważ te pochodnie z bractwa zapalają się same.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Próbowałem na wiele sposobów przewrócić tą kolumnę. Żaden z nich jednak jej nie przewrócił. Możliwe że jest to tylko "dodatek", który ma tylko zmarnować nasz czas.
Odpowiedz
A może Pięć Wichru?
Odpowiedz
Także próbowałem przewrócić tą kolumnę, jednak bez skutku. Wychodzi na to, że panowie z PB albo chcieli nam zrobić na złość albo się pomylili.


Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia nie, 28 paź 2007 - 15:04 napisał

A może Pięć Wichru?

[post="89833"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ten sposób także próbowałem i nie zadziałał
Dawno się już poddałem z rozwiązaniem tej zagadki.
Odpowiedz
Może twórcy zwyczajnie zapomnieli o tym, aby dodać tam jakąś opcję. Ja też próbowałem przewrócić ta kolumnę ale nie udało mi się. Oczywiście ciekawość nie dała mi spokoju i mimo wszystko dostałem się tam . I dla pocieszenia powiem wam, że w tej skrzyni nie ma nic ciekawego, kilka złotych monet i jakieś buble.


Odpowiedz
Tak dokładnie w tej skrzyni znajduje się:

1.Przemiana w kretoszczura

2.Dwie esencje uzdrawiające (50 PŻ)

3.Wytrych

4.Czterdzieści dwie bryłki rudy

5.Dziewięć strzał

PS. W pierwszym poście napisałem że przeskoczyłem przepaść .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
A co to za problem? Wystarczy mieć akrobatykę a tą ma chyba każdy
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Wiem że to proste przeskoczyć przepaść ale nie daje mi spokoju ta kolumna! Niepotrzebna ci nawet akrobatyka, bo trolla możesz zabić stojąc na skraju przepaści (oczywiście monstrum też cię będzie trafiało).


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Tą kolumnę podobno można przewrócić!Przewrócić ją można obchodząc ją w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.Podobno jest też bug,który przewraca ją w...odwrotnym kierunku.Ale ona się przewraca w złą stronę jak się ją obejdzie zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
Moja babcia wymiata! XD
Odpowiedz
O, lol. Dawno nie czytałem takich bredni. xD Kto ci tak powiedział?
Odpowiedz
DA SIĘ JĄ ODWRÓCIĆ OD STR. PRZEPAŚCI. Wiem bo sam próbowałem. Spróbowałem tak i wyszło.
Odpowiedz
Tą kolumnę da się przewrócić tyle , że w odwrotnym kierunku do przepaści
Odpowiedz
No ale niby jaki jest sposób? W obchodzenie raczej nikt bawił się nie będzie.

A co do pochodni, wszystkie da się zapalić samodzielnie, wystarczy trzymać "ręczną" pochodnię.
Odpowiedz
Spróbowałem przewrócić kolumnę drugą stroną,jak się przewalała to we mnie uderzyła i spadłem
Odpowiedz
Może spróbujesz telekinezy zawsze pomaga w takich przypadkach a jak nie to może czegoś jeszcze nie zrobiłeś
Odpowiedz
← Gothic

Nad Starym Klasztorem... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...