[BGII] Złote Pantalony :)

Mam pytanko. Czy grał ktoś może w Baldura II przenosząc postać z jedynki? W jedynce są jakieś tam pantalony (chyba złote), a słyszałem, że w dwójce są chyba srebrne. Jak ma się te dwie pary to można coś z nich zrobić (pewnie u Cromwela, czy to nie ta gra?)?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
z tymi pantalonami to jest coś jeśli przechodziło się wszystko to powinno się kilka części znaleźć a później w tronie baala można to zespawać i wychodzi fajna zbrojka adamantowego golema (przemienieasz się w niego jeśli ją założysz :lol: ) jutro napisze ci dokładniej jak to jest
Dzięki Nazina. A myślałem już, że będę musiał czekać na Scatio .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Kuźnia - Amkethran [AR 5500, x 3070 y 860]

Aby wejść do kuźni, musisz przejść przez dom na prawo od tawerny, wejść po drabinie, a następnie powędrować dachami. Zauważyłeś pewnikiem występowanie w cyklu Baldurs Gate różnych metalowych pantalonów. No więc, w końcu można coś z nimi zrobić. Zabierz wszystkie trzy pary (złote, srebrne oraz brązowe) do kuźni i porozmawiaj z Kerrickiem. Wykorzysta je on do stworzenia jednego z najciekawszych jaj wielkanocnych w całej grze. Brązowe pantalony znajdziesz w kryjówce Abazigala, srebrne są nagrodą za zadanie pogrzebanego żywcem na cmentarzysku (mamy nadzieję, iż je zdobyłeś), zaś złote znajdowały się w gospodzie Pomocna Dłoń w pierwszej części Baldurs Gate (co oznacza, iż aby je mieć musiałeś zaimportować drużynę, która miała je przy sobie).

Kiedy kowal skończy robotę, dostaniesz dużą metalową rurę (pistolet), amunicję pulsacyjną, granat odłamkowy, amunicję do armaty i dużą metalową maszynę. Tą ostatnią może używać każdy, daje ona zaskakującą serię bonusów (m. in. zaczynasz wyglądać jak adamanitowy golem, z którego to powodu nie możesz jej używać w niektórych miejscach, gdyż po prostu się nie zmieścisz). Kiedy Kerrick sporządzi dla ciebie powyższe przedmioty, opuszcza miasto na zawsze.

Fajne co nie
No niezłe . Taki mały sekrecik panów programistów. Tylko troche przesadzili z tym pistoletem. Na serio tak jest? Sprawdzałeś to Nazina? Abo ktokolwiek inny. Jak tak no niezły ubaw .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
...ciekawe wypada zachować te pantalony. Są może gdzieś dokładne statystyki tej zbroi ?
No. A żeby mieć te pantalony z 1 części nie wolno było wykonać zadania dla jakiegoś tam gościa, który chciał, żeby mu je uprać czy coś takiego. Dobrze, że je sobie "pożyczyłem" .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Czekajcie chwile zadanie pogrzebania zywcem to jest najpierw kolo na cemntarzu potem jakaś babka w dzielicy mostów strzegona przez krasnali .A kto mi da te pantalony......?
Złote znajdujesz w pierwszej części w gospodzie Pod Pomocną Dłonią. Na ostatnim piętrze znajduje się szlachcic, który daje Ci swoje pantalony (złote ) i prosi, aby je wyprać. Oczywiście można to zrobić i zyskać troszkę doświadczenia, ale lepiej je zachować . A gdzie znaleść srebrne i brązowe? Tego nie wiem. Wiem tylko, że odpowiednio w BG II i jak to mówi Hawkwood w Trąbalu .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
a czy te pantofle przechodzą z nami do drugiej części :?:
Tak, Złote Pantalony po imporcie postaci, które je ma pojawiają się w pomieszczeniu obok lochów. Tam, gdzie zwykle się początkowy ekwipunek bierze , są w jednej ze skrzyń lub za obrazem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
elo, znowu chce prosic was o pomoc. znowu przechodze ToB'a i mam w planie wykonac zadanie z pantalonami, tyle ze nie mam tych pantalonow, wiem (bo kiedys juz i ch uzywalem) ze sa kody ktore ,,tworza,, dla nas pantalony 3 rodzajow tylko czy ktos je pamieta? xD
Jedne pantalony znajdujesz w BG1 więc musiałbyś przenieść postać z BG do BG2. Innego wyjścia nie ma.
← Baldur's Gate
Wczytywanie...