[IWD2] blad przy wczytywaniu

czesc mam problem z ladowaniem do gry iwd2 robie druzyne albo wybieram albo inportuje daje dalej laduje mi sie do koca a potem zwiecha moze ktos wie o co chodzi przed zaladowanie do gry zwiesza sie nie jest to blad gry napewno bo porzyczalemm 3 rozne gry z czego 2 orginalene i caly czas to samo moze jakis blad w konfiguracji nie mam pojecia prubowalem juz wielu sposobow ale nic jezeli ktos mial cos podobnego lub ma jakie przypuszcze neie piszcie na gg 4741458 prosze o pilny kontakt z gory dzieki
Odpowiedz
Albo nie wkładasz płytki (choć wtedy i tak nie powinno się wieszać), albo masz jakiś problem z kompem Może za słaby? :lol:
Odpowiedz
spróbuj spatchować jeśli to nie pomoże to napisz konfiguracje swojego kompa lub może być tak że jakies efektry w konfiguracji ID II gryzą się z kompem
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Witam pisze tu bo nie mglem zalozyc nowego tematu moze ktos wie co i jak.
Gram sobie gram i dochodze do pewnego miejsca w Kuldachar a dokladniej jest to przejscie do Smoczego Oka i poprostu nie da sie isc dalej mam krzyzyk tam jakby nie bylo zadnej drogi ;|
Odpowiedz
a byles w swiatyni yuan ti i rozwaliles tego kolesia na cmenatrzu?:
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
No wiedz byłem w świątyni wyczyściłem calutką nawet tego smoka nad planowo zabiłem i portal sie zamkną A tego kolesia na cmentarzu już wcześniej się pozbyłem jeśli chodzi o tamtego wyznawce co straszył mnie na początku ;p I pogadałem z Izelorem zaznaczył mi na mapie Oko Smoka nie mogę właśnie tam iść ;|

Dobra widze ze nikt nie wie Ale zaczołem jeszcze raz 5 akt przechodzic i juz jest droga wiedz to musial byc jakis bug pozdro
Odpowiedz
← Icewind Dale

blad przy wczytywaniu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...