[GIII] Ktory styl walki jest najlepszy?

Podajcie najlepsze style walki w Gothic 3 Magia, Miecze ,Kostury.....
Odpowiedz
Moim zdaniem na poczatkowych levlach mieczem i tarcza zależy też od tego kim chcesz zostać czary sa dobre ale dopiero na późniejszych lvlach mozesz także sie nauczyć walki 2 brońmi u assasynów
Odpowiedz
Dla mnie najlepiej jest grać na dwa miecze, dają ok 75% obrony przed bronią białą bo ich komby po prostu ją odbijają, są miecze jednoręczne nie gorsze od dwuręcznych i jeśli chcesz zobaczyć fajny styl walki to jest to coś dla ciebie
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
NA początku tarcza i miecz, później walka dwoma broniami.
A potem można przejść na topór dwu ręczny, np. Gniew berserkera.
Odpowiedz
spoko ja tam wole 2 miecze bo sa szybkie i dosyc silne a dwureczne niewiele silniejsze ale duzo wolniejsze
magia jest za silna i nie ma zabawy z niej
Odpowiedz
ja tam lubię broń dwuręczną , ponieważ przypomina mi się od razu stare czasy jak dwójkę się grało
Odpowiedz
Dobra swiety kat byl naprawde dobry lub berserker ale czasy sie zmienily:)
Odpowiedz
dla mnie najlepszy jest styl walki magia ale nie ta Inosa bo to jest do d***** (za długo trzeba czekać aż sie czar rzuci i wystarczy cie wtedy raz walnać i juz czaru nie zdarzysz rzucic) tylko magia Beliara is the best najlepszy demon
Odpowiedz
albo błyskawica, armia ciemności lub ognisty deszcz
Odpowiedz
U Beliara? Ja stawiam na grom, dwa strzały i koniec trolla wolę jednak na dwa miecze, więcej frajd.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Ano nie ma to jak rzucić się na 30 orków, sam z mieczem i tarczą w ręku.
Wtedy jest frajda i rzeź
Odpowiedz
Frajda? Z tego że ich AI jest gorsze niż psa...?
Odpowiedz
Nie że pierwszy raz widzisz 8 chłopa robiących 7 półsalt w przelocie od twego ataku (wizyka mówi siła sile..... tak więc powinniśmy po tym mieć połamane gnaty)
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Ja cóż... na samym początku to miecz i łuk Jak w GII Do tego zapas miksturek i dużo czarów na zwojach i nikt się nie stawi . Później myślę u assassynów walkę na 2 miecze i strzelanie z łuku mistrzowskie i 200 umiejętności myśliwskich i siły (+ to co dostane za zadania) resztę w umiejętności przydatne jak ostrzenie broni, otwieranie (to już mam) do tego zatruwanie broni i ważenie mikstur stałych.

A jak będzie jeszcze punktów nauki i nie będzie co z nimi zrobić to prastara wiedza i wielkiego assassyna wyposażyć w jakieś mocne czary ofensywne :]

Idąc moim planem, jeśli punkty nauki pozwolą można zrobić postać nie pokonaną

Odpowiedz
tylko że bez sensu jest robienie maga i wojownika w jednej postaci, w niczym nie będzie dobra
Odpowiedz

Cytat

do tego zatruwanie broni

Da się w ogóle wykorzystać tę umiejętność?
Odpowiedz

Użytkownik Soldier dnia pią, 09 lis 2007 - 23:09 napisał

tylko że bez sensu jest robienie maga i wojownika w jednej postaci, w niczym nie będzie dobra

[post="92049"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jeżeli będę miał max walki, a siły tyle że najlepszy miecz podniosę i trochę więcej, będę mistrzem strzelania z łuku i umiejętności myśliwskich też na zapas, jak będę sobie mógł ważyć mikstury żeby dodatkowo zwiększać te umiejętności i robić mikstury leczenia itp. żeby ich nie kupować, będę umiał sobie zatruć broń (choć mając miecz assassyna nie zauważyłem żeby jakoś dodatkowe obrażenia zadawał) i do tego ją zaostrzyć (błogosławieństwo na takie ostrze to byłby już szczyt marzeń ) i mam tak silną postać i mam jeszcze powiedzmy 100pkt nauki. I nie mam co z nimi zrobić to czemu by nie nauczyć się prastarej wiedzy, wziąć szybką naukę, żeby przy nowych poziomach mieć więcej pkt nauki, i jakieś najsilniejsze czary, + trochę many?

Odpowiedz

Cytat

choć mając miecz assassyna nie zauważyłem żeby jakoś dodatkowe obrażenia zadawał

Musisz nim dźgnąć Z tego co pamiętam robi się to wciskając naraz LPM i PPM Choć w moim odczuciu jest to nieciekawe, bo taki atak jest bardzo wolny i prędzej przeciwnik ci go przerwie niż ty go zatrujesz

Cytat

Da sie ale musisz ja najpierw mieć

A nie jest to przypadkiem umiejętność której nie ma? xD Ale dobra, ja się nie znam...
Odpowiedz
← Gothic

Ktory styl walki jest najlepszy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...