[GII] Problem ze zdobyciem złota

Kurde znowu zapomniałem się zalogować to ja to na górze napisałem
Odpowiedz
A czy rycerz i paladyn to nie to samo?

BTW diego ustaw sobie autologowanie
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Rozwiewając wszelkie wątpliwości powiem wam że lepszy Pancerz Rycerza (czy Paladyna jak wolisz, ale to to samo) zdobędziemy w podziemiach klasztoru. Przeczytasz tam książkę, w której będzie nauka tworzenia runy teleportacji. Do miejsca ze skrzynią, w której znajdziesz zbroję Z tego co pamiętam xD
Odpowiedz
Zbroja pladyna jest w podziemiach biblioteki tam gdzie łzy inosa tyle że za ścianą
Odpowiedz
Najlepsza zbroja paladyna ( czyli ta, którą nosi Hagen) znajduje się w klasztorze Magów Ognia.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Teraz mam inny problem : Smoków z tego co pamiętam jest trzy (w górniczej dolinie oczywiście) zabiłem Bagiennego, Lodowego i Ognistego jeśli już o ognistym smoku to gdzie jest jego skarb, co w nim jest i jak do niego dotrzeć? ale do rzeczy idę sobie do Garonda pochwalić się że zabiłem ognistego smoka pochwalił mnie i dał pieniądze jak zawsze, dawno nie grałem w g2 i nie pamiętam czy jest taka linijka wypowiedzi jak np. zabiłem trzy bestie co teraz... czy coś takiego a i jeszcze jedno czemu już nie mogę ładować oka? proszę o odpowiedzi, bo coś mnie w tym wszystkim martwi
Odpowiedz
Smoków są cztery sztuki, nie trzy (jeszcze kamienny). Gdzie jest skarb ognistego nie wiem. A do naładowania Oka potrzebujesz: menzurkę, serce smoka, oraz umiejętność ładowania (uczy Cię jej Pyrokar, chyba).
Odpowiedz
W miejscu gdzie jest para jaszczuroludzi (po niej jest jeszcze tylko druga para) jest załamanie na ścianie, wejdź na nie i dalej wspinaj się (nie daleko) tam skubaniec schował skarbik
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Smoków są 4: lodowy, ognisty, bagienny i kamienny znajduje się on tam gdzie w 1 cześci był jeden z kamieni i szło sie tam z Lesterem w skalnej fortecy czy jakoś tak.
Odpowiedz
[quote name='diego19' date='nie, 21 paź 2007 - 10:36']
To jest podstawowa 2, a jak nie uwolnię Gorna to co się stanie, Milten nie będzie zły? dobra Idę wszystkich pookradam chociaż nie mam umiejętności otwierania zamków (kto może mnie tego nauczyć oprócz złodziei w kanałach pod miastem, bo powiedziałem o tym Lordowi Andre)

Nie obrazi się. Gorna i tak wypuszczą paladyni potem.
Odpowiedz
← Gothic

Problem ze zdobyciem złota - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...