[GII] Problem ze zdobyciem złota

Witam zaczęłam sobie ostatnio gothica 2 bez kodów mam tylko 6 lvl jestem w górniczej dolinie (przed chwilą tam doszedłem i nie wiem jakim cudem) , jestem strażnikiem z pierwszą najsłabszą zbroją strażnika i jakby nie patrzył to nie mam szans na podróżowanie po dolinie w celu znalezienia informacji o rudzie ale do rzeczy nie mam pieniędzy na lepsze wyposażenie, lepszej broni niż mój dobry miecz 35obr nie mogę znaleźć a jak jest to mnie nie stać i ostatni najgorszy problem chce mieć ciężką zbroje strażnika ale ona kosztuje 2500 sztuk złota a ja mam chyba 500 jak bym prawie wszystko sprzedał to bym wydusił tylko 700, nie wiem skąd wsiąść pieniądze błagam o pomoc
Odpowiedz
A u kogo jesteś czeladnikiem? Jak u Harada to możesz bardzo łatwo zdobyć kasę, bo stosunek ceny surowa stal/wykuta broń jest bardzo niski, tyle że żeby się dorobić więcej niż trochę to musisz siedzieć w kuźni przez dłuższy czas, trochę to nudne ale efektywne

BTW "zaczęłam"?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Czeladnikiem jestem u Bospera ale ja za bardzo nie mogę wrócić do miasta bo mnie orkowie zabiją jakbyś mógł to napisz jak zdobyć szmal w zamku (wiem ze to trudne ale może znasz jakiś sposób)
Odpowiedz
No więc tak: przed wyjściem do Górniczej Doliny najlepiej byłoby ci się zabrać ze zwojami przemian, wtedy mógłbyś z łatwością przemieszczać się wśród orków.

Przy wejściu do Górniczej Doliny, na skale z Polną Bestią jest Runa Teleportacji do wyjścia, więc nie wiem w czym problem z powrotem.

Pieniądze? Od Miltena na potrzeby uwolnienia Gorna, w skrytce Gorna, Bryłki Rudy w zamku (tam gdzie skazańcy coś kują jest kufer koło strażnika - nie zwraca uwagi, wymagana umiejętność otwierania zamków).

Poszperaj w zamku Garonda, na pewno coś znajdziesz.

I zasadnicze pytanie: to Noc Kruka czy sama podstawka?
Odpowiedz
To jest podstawowa 2, a jak nie uwolnię Gorna to co się stanie, Milten nie będzie zły? dobra Idę wszystkich pookradam chociaż nie mam umiejętności otwierania zamków (kto może mnie tego nauczyć oprócz złodziei w kanałach pod miastem, bo powiedziałem o tym Lordowi Andre)
Odpowiedz
Dobra temat do skasowania nauczyłem się zręczności okradania i mi na wszystko starcza:) Dzięki za pomoc
Odpowiedz
To powyżej to moje , Sory zapomniałem się zalogować
Odpowiedz
Otwierania zamków uczy chyba Thorben, który jest w mieście. Więcej już nie pamiętam kto uczy złodziejskiego fachu. Ale ty nauczyłeś się kradzieży kieszonkowej w górniczej dolinie. Ciekawe u kogo?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Kradzieży nauczyłem się u złodziejki w kanałach przed tym jak zameldowałem lordowi andre że znalazłem gildie złodziei
Odpowiedz
jak masz otwieranie zamków i chcesz lepszom broń to idz do piramidy niedaleko czarnego trola i tam w skrzyni orkową zgube znajdziesz albo możesz isc po smoczą
Odpowiedz
Po orkową zgubę pójdę ale smoczej nie mogłem znaleźć , pamiętam że kiedyś ją znalazłem
Odpowiedz
Smocza Zguba jest w skarbach Lodowego Smoka Finkregh'a
Odpowiedz
Z tego co mi się wydaje to w jego skarbach jest Ostrze Burzy,a Smocza Zguba jest w jaskini jak się idzie do Słonecznego Kręgu...
Odpowiedz
Możliwe, że masz rację
Odpowiedz
Tak Jeździec ma rację bo tą potężną broń dobrze pamiętam, w wielu walkach mi pomogła... ale dość wspomnień zaraz pójdę po te ostrze ale mam pytanie gdzie zdobędę pancerzy Paladyna bo mam rycerza od Hagena
Odpowiedz
Cierpliwości, lepszy pancerz dostaniesz dopiero w V rozdziale Dokładnie nie dostaniesz, ale nie będę ci psuł zabawy
Odpowiedz
Dokładnie to ją znajdziesz
Odpowiedz
Pancerz rycerza a nie Palladyna dostaje się od Hagena a pancerz Paladyna jest chyba w starej wieży Xardasa
Odpowiedz
← Gothic

Problem ze zdobyciem złota - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...