[GIII] Sposoby na zdobywanie złota

Jakie znacie sposoby na najszybsze zdobycie złota?

Edit nazwy tematu.
Odpowiedz
Dobrym sposobem na zdobycie pieniędzy według mnie to oswabadzanie miast,bo bronie orków są dość drogie i jest ich dużo
Odpowiedz
najdroższe się łuki leśnych gońców, coś ponad 5500 złotych monet, długie miecze i inne bronie
Odpowiedz
Zniszcz Nemorę, (chyba, ten obóz koło Trielis) sprzedasz bronie a od orków dostaniesz za to 30k. Tylko zabij maga bo ma ognisty puchar a jak ci ucieknie to potem problem bo nie odzyskasz.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Znam sposób na spore pieniądze.Otóż trzeba kupić sobie projekt Miecza Półtoraręcznego.Do każdego wykucia trzeba 10 sztuk rudy żelaza(bardzo dużo jest koło nemory w kopalni,jeżeli nauczysz się wydobywania złóż,to możesz wydobywać 2 razy więcej,przy okazji można wykonać quest Ludzie dla Nemory,czy jakoś tak)i 1 sztukę stali.Za 1 miecz można dostać 4800szt.złota
Odpowiedz
według mnie najlepszym sposobem na zdobycie pieniedzy sa TAJNE KODY:). Odwiedzcie stronke z kodami
Odpowiedz
Ja mam 1 świetny sposób. W Cape Dun np Jest taki złodziej co każe ci ukrasc 3 złote kielichy. No i on ma niezły luk. A zatem:
Bijesz go, zabierasz luk. Po niedługim czasie u niego znów pojawia się owy luk. Znowu go bijesz, zabierasz luk i sprzedajesz. I tak Cały czas. Luk jest chyba wart gdzieś 5k Złota Można tak robić też z innymi...
Odpowiedz
tak jak wcześniej napisano kucie broni najbardziej się opłaca i korzystanie z bugów:)
Odpowiedz
Wykonałem misje dla Lares i dostałem za złote misy 10000 złota niezła kasa za nie aż takie trudne zadanie
Odpowiedz
Dla mnie najlepiej jest wybijać wszystkich i wszystko co się rusza:)
Odpowiedz
Moim zdaniem jest walka z Gońcami Leśnymi(tylko ich nie zabijajcie, ponieważ jak wstaną będą mieli znowu swoje cenne łuki )
Odpowiedz
dla mnie najlepszy sposobem na szybie złoto jest jak się idzie do cape dun ma dom myśliwy (nie pamiętam jak się nazywa)ma łuk gońca walczysz z nim (nie zabijasz) idziesz spać itd.
Odpowiedz
Powiedziałeś praktycznie to co ja.
Odpowiedz

Użytkownik Szymen dnia pią, 28 wrz 2007 - 17:22 napisał

Znam sposób na spore pieniądze.Otóż trzeba kupić sobie projekt Miecza Półtoraręcznego.Do każdego wykucia trzeba 10 sztuk rudy żelaza(bardzo dużo jest koło nemory w kopalni,jeżeli nauczysz się wydobywania złóż,to możesz wydobywać 2 razy więcej,przy okazji można wykonać quest Ludzie dla Nemory,czy jakoś tak)i 1 sztukę stali.Za 1 miecz można dostać 4800szt.złota

[post="86652"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


gdzie jest jeszcze te żelazo??
Odpowiedz
W kopalniach koło miasta Gelden, oraz w niektórych miejsca w Nordmarze.
Odpowiedz
Dzieki ale w Nordmarze wiem tylko jestem za słaby żeby tam iść. 30 level
Odpowiedz
Nie jesteś za słaby, po prostu zamiast w siłkę czy umiejętność podpakuj sobie hp do 900-1000 (5pk to bodajże 25hp) i do końca gry fizycznie jesteś nie do zabicia (nawet zbroi nie trzeba nosić).
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Redhorn Steelaxe mówi prawdę, przy 1600pż i pancerzu około 250 i zdolności regeneracji życia po prostu wymiatasz, oni cię biją a ty nic stoisz i się śmiejesz
Odpowiedz
← Gothic

Sposoby na zdobywanie złota - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...