Wiersze Enei Korowłosej

Wiesz Eneo, "Kopciuszek" odstaje od reszty wierszy, ktore zaprezentowals, niemniej jednak jest bardzo ciekawy i fajnie napisany. I prosze nie probuj mi na sile udowadniac, ze niemasz Talentu. To tak jak ja bym probowal komus wmowic, ze niewiem co to jest monitor
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Eneo
"Dusza" najbardziej mi się podobała. Swoją drogą Twoje wiersze kojarzą mi się trochę z poezją A.Bursy i R.Wojaczka, podobne pozytywne podejście do życia.
P.S. Co studiujesz?
Odpowiedz
Huberthc Nigdy nie myślałam o ich wydaniu, ale jakby co to masz egzemplarz z autografem na 100%. Po drugie nie doceniasz się mój drogi moze to Ty wydasz jakieś wspaniałe dzieło
Vantess: Co to jest monitor? :wink:
Orkist ja raczej jestem osobą z pozytywnym nastawieniem, ale to moze dlatego, że wyżale sie w wierszach? Studiuje zgadnijcie co?? Filologie polską, bo czy mogło by być inaczej?
Następny twór-stwór juz jest.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
co tu duzo mowic moja droga poprostu piekne nic wiecej
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
ja:
1. nie czytam / nie lubie czytać wierszy
2. Nie znam się na poezji

1. Przeczytałam je i mi się spodobały a to już coś :]:]:]
2. Nic się nie zmieniło..
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz

Cytat

"Zabijana"
Sama, samotna,
Słaba,
W zaułku ciemności,
Strachem opętana,
Bólem owładnięta,
Obojętnością ukołysana,
Do snu.
Pustymi źrenicami nie widząca,
Gasnącym oddechem nie oddychająca,
Milknącym biciem serca umierająca,
Obdarta z kłamstwa,
Naga,
Czekająca,
W czasu nie płynacego objęciach,
Zabijana co dzień-
Wiecznie żyjąca--
Prawda.


Wstrząsające. Ściśnięte gardło, boję się analizować ten wiersz, nie chcę wiedzieć o czym on jest, nie chcę czuć tego samego, muszę wyrzucić spod powiek ten obraz...., chowam go między kartki książki i zamykam ją na klucz...
Cieszysz się Enea? Nie zasnę tak łatwo tej nocy... Umysł zaśnie i obudzą się demony... A ja mam bogatą wyobraźnię...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Panie...Panowie... Jestesmy swiadkami wschodzenia nowej gwiazdy wspolczesnej liryki wierszowanej. Brak mi slow, a raczej nowych zamiennych komplementow, wiec po prostu ladnie sie usmiechne. Btw autora tez nie mozna za bardzo chwalic, bo popadnie w samozachwyt i co wtedy ? Nie uraczy nas wieksza dawka Tak czy inaczej mialem nie chwalic, ale i tak pochwale : dawno nie czytalem czegos tak........ Prawdziwego.
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Enea, załóżmy spółkę. Ty piszesz wiersze, ja robię ilustracje. Co ty na to? Zbijemy fortunę!
Odpowiedz
dobra a ja obrobie okładke dla nowego tomu wierszy współczesnych Enei.. :twisted: :twisted:
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Nie-e. Tylko ja i Enea! Razem na zawsze! To tylko taki żart.
Odpowiedz
No nie. "Zabijana" podobał mi się najbardziej ze wszystkich. Taki mroczny, uwielbiony klimat...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nom... Mi sie najbardziej podobaja Studnia i Zabjana... Ale dlugo juz na forum nie bylem... Normalnie sie za wami stesknilem
Odpowiedz

Cytat

Nie-e. Tylko ja i Enea! Razem na zawsze! To tylko taki żart.


kasy i tak starczy dla wszystkich :twisted: :twisted: :twisted: to też był taki żart
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Ja też sie za wami wszystkimi stęskniłam, ale nie martwcie się nie opuszcze was. Jeśli chodzi o ilustracje to dziękuję za propozycje. W kwestii pieniędzy to fortuny bym nie zbiła na tych moich hmmm wierszach. W samozachwyt raczej nie popadne, ponieważ nadal nie wierze, że moje utwory sa cokolwiek warte. Tylko proszę mi tu teraz nie wyjeżdzac z fałszywa skormnością- trudno jest uwierzyć w siebie, gdy mówiono ci, ze jesteś do niczego.
Medvih jeszcze nie widziałeś moich prawdziwie mrocznych wierszy, Zabijana nie jest jeszcze najmroczniejszym.
Teraz zamieszczam dwa mniej pesymistyczne.( przynajmniej tak mi się wydaje)
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Wiersze przepiękne są, serio . Nie powiem więcej, bo nie umiem wyrazić swojego zachwytu!

Enea, kto ci mówi, że jesteś do niczego? Daj mi tej osoby adres, a ja postaram się żeby zmieniła zdanie (delikatnie mówiąc)..............
Odpowiedz
Zawodowy krytykiem nie jestem, chociaż bardzo się staram, obiektywnie ocenić ich nie potrafię, musiałbym bardziej przyłożyć się do wersologii co i tak mnie czeka na dniach. Już Ci napisałem co o nich myślę i z mojej strony był to komplement.
Pisz dalej, nawet jeżeli stanie się tak, że nikt nie będzie chciał Ci ich wydać, to pisz je chociażby dla siebie.

P.S. Czy byłoby nietaktem gdybym spytał o Twoją specjalizację?
Odpowiedz
Nareszcie wróciłam i już zabieram sie do "postowania" :wink:
Orkist- weresologia ??? Przeceniasz moje możliwości, moje wiersze sa pisane pod wpływem chwili, natchnienia, weny czy czegoś podobnego i ja sama nie wiem jak sa dokładnie zbudowane, ponieważ nie zwracam na to uwagi. Może to błąd, a może tylko wrodzone lenistwo, ale nacisk kłade raczej na brzmienie i hmmm... sama nie wiem, chyba kieruje się bardziej intuicją. Podstawowym celem tych wierszy jest niejako "zmuszenie" do zastanowienia się nad zyciem, nad śmiercia, nad celem istnienia- chyba można by powiedzieć, ze są to utwory egzystencjalne.
Przepraszam jeśli kogoś zanudziłam tym postem. --"
Nie to nie bedzie nietaktem- studiuję filologie polską, specjalność nauczycielska.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
"Poetą się nie jest, poetą się bywa"
Ja naprawdę nie chciałem Cię w żaden sposób urazić, jeśli poczułaś się dotknięta to szczerze przepraszam, nie taki był cel uwagi o wersologii. Po prostu mam jeszcze tylko dwa dni żeby wreszcie zacząć się jej uczyć. Co do wierszy to chyba ważne dla Ciebie jest to, że są i wywołują u odbiorcy jakieś odczucia, mniej ważne jest to jak są zbudowane.
Zreszta jak człowiek zaczyna już pisać to naprawdę nie zastanawia się (chyba:-) nad formą tego co chce przekazać.

P.S. Rektorem na Twojej uczelni nie jest przypadniem Jego Magnificencja F. Ziejka?
Odpowiedz
Ależ wcale mnie nie uraziłes i nie ma potrzeby przepraszac.
Nie wiem jak to jest u innych ludzi, którzy pisza wiersze, ale ja nie zwracam większej uwagi na budowę utworów. Całkiem inaczej wygląda sprawa z prozą: poprawiam cały czas i ciagle nie jestem zadowolona z tego, co napisałam. Rzeczywiście nie zastanawiam się nad formą, ale jak dostane tzw. natchnienia, to nie nadążam pisać. :wink: Co do wersologii to waśnie zaczynam ten dział na poetyce-zgroza. Współczuje egzaminu, ale pomyśl pozytywnie: Ty będziesz miał to już za sobą, a ja wręcz przeciwnie.
Hmm Ziejka? A o jaką uczelnie Ci chodzi? Ja uczę się Błgoraju- to filia UMC. rektorem jest prof. Grabias.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Nasher-Wiersze pisze co prawda ale oceniać nie potrafie chociaż twoje mi isę podobają masz talent

Maugrim-Nasher nie podlizuj się!!!!!!
Odwieczna walka dobra i zła
Odpowiedz
← Fan Works

Wiersze Enei Korowłosej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...