[Torment] Milczący Król

Wie ktoś, co zrobić, żeby pogadać z milczącym królem? I czy w ogóle można to zrobić... Użyłem portalu, żeby się do niego dostać i myślałem, że może zleci jakieś zadanie powybijania mózgoszczurów (czy jakoś tak ) tak samo jak wielojedność zleciła działanie przeciw umarlakom... Jeśli komuś się udało coś takiego osiągnąć to proszę o pomoc
PS: Przechodzę gierke po raz drugi i chcę po prostu wykonać wszystkie możliwe questy i ogólnie poznać grę z każdej strony
Odpowiedz
[spoiler] Nie pogaworzysz z Milczącym Królem, ponieważ on zamilkł na wieki Czyli umarł znaczy się i zdecydował się na prawdziwą śmierć, opuszczając tym samym swój lud. Hargrimm i Czerstwa Mary mydlą im wszystkim oczy, aby nie wybuchła ogólna panika i.t.p. Oczywiście jeżeli pracujesz dla Wielojedności niezwłocznie ją poinformuj o tym fakcie (potem możesz sprzątnąć całe te zbiegowisko szczurów i innego plugastwa). Z komnaty tronowej możesz wyciągnąć tylko i wyłącznie czaszkę nieumarłego władcy szczególnie cenną dla Lotara

Cytat

PS: Przechodzę gierke po raz drugi i chcę po prostu wykonać wszystkie możliwe questy i ogólnie poznać grę z każdej strony


No to powodzenia, ambitny plan i niestety nie do wykonania Ja przeszedłem tą grę wiele razy i za każdym razem odkrywałem coś nowego, jakiś kolejny smaczek czy ukryte miejsce lub dialog. Po prostu nie da się odkryć wszystkich aspektów tej gry przechodząc ją raz czy dwa. I to jest piękne
Odpowiedz
Zgadzam się szczególnie dużo zmian widać, jak się przechodzi grę magiem (intelektualistą), zamiast tępym osiłkiem
Oczywiście tępy osiłek też ma swój urok
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Milczący Król - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...