[GIII] Bugi jakie znaleźliście w GIII

ja mam problem nie wiem czy to bug:
w mora sul ide po klucz do swiatyni z kirkiem a on mnie napada ja go zabijam i wtedy cale miasto sie na mnie zuca, problem niewielki bo wystarczy pare osob zabic i wszyscy uciekaja ale ten koles co mial kilelich w mora sul zwial z reszta co teraz?????
Odpowiedz
Co do Mora Sul to nie wiem czy macie to samo, ale ja np mam tak że obojętnie ile osób bym niezabił to nikt nieucieka, ale jak zabije tego strażnika, któremu się dawało preznty dla gonzalesa [tylko jego], to odrazu całe miasto ucieka. To troche głupio wygląda jak sobie idzie jedna osoba, w mieście jest ze 30 osób, zabije jedną to odrazu "przegraliśmy, uciekać" . Macie podobnie ?
Odpowiedz
ja tez tak mam ale co mam zrobic z pucharem ognistym????
Odpowiedz
No nic się raczej nie da zrobić, bo jego ciała nie ma a martwego nie będzie, bo ci co uciekną to znikają, czyli 12 pucharów już normalnie nie zbierzesz, chyba ci pozostają tylko kody.
Odpowiedz
ja mam jeszcze jeden problem chyba bug:
mason kaze zabic 6 krów zabijam a on nie chce ze mna gadac co mam robic??????
Odpowiedz
Nauczyć się pisać po polsku i przejrzeć posty w TYM temacie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
no a zna ktoś kod na przywołanie jednej krowy bo mi gdzieś zwiała i nie mogę jej znaleść, tak jest po polsku????
Odpowiedz
Po polsku - czyli bez błędów, chodzi o złe słowo "kruw" które powinno być napisane "krów". Masz błąd zaznaczony na zielono w swoim poprzednim poście, po prostu go edytuj i popraw błąd.
Odpowiedz
no dobra ale co mam zrobić ma ktoś jakiś kod na krowe bo mi zwiała gdzieś i nie moge jej znaleść
Odpowiedz
Z tego co wiem nie ma kodu na krowe... Poszukaj ich. Na pewnionie uciekla daleko... ;]
Odpowiedz
a właśnie że daleko znalazłem ją pod.......Silden!!!!! :) Tyle że ona jest nieśmiertelna bo ja w nią pakowałem i nic nawet troche życia nie straciła co teraz chyba bede musiał opuścić Sanforda
Odpowiedz
ja przypadkowo też znalazłem buga miałem dragota czy jakoś tak zjadłem ją i z pośpiechu szybko i ciągle naciskałem tab i jak dodało to patrze trochę później mam znowu tego dragota
Odpowiedz
Ta gra to jeden wielki bug... Mnie wcięło Gonzalesa i musiałem używać kodów
Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia śro, 19 wrz 2007 - 14:40 napisał

Ta gra to jeden wielki bug... Mnie wcięło Gonzalesa i musiałem używać kodów

[post="85779"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Mam krótkir pytanko
Jak używać konsoli i gdzie znajde listę wyrazów do niej?
Odpowiedz
Użyłem strzały Ogłuszacz i strzeliłem do goblina, a mi go podpaliło :/A raczej powinno podpalić tak samo jest z wybuchowymi strzałami one powinny wybuchać kiedy się trafi w przeciwnika.Ehhh...PB powinno się bardziej postarać.
Odpowiedz
walczyłem z ścierwojadem i wyjąłem miecz no i jak zacząłem walczyć schowało a raczej wyrzuciło mi miecz i założyło łuk do tej pory nie znalazłem tego miecza
Odpowiedz
Jak sie wczytuje gra, to w tle jest mapka. Looknijcie na Cape Dun, a raczej Kape Dun...
Odpowiedz
← Gothic

Bugi jakie znaleźliście w GIII - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...