Admin&Mod Log

Ostrzeżenie dla użytkownika Byrq Van Tiest - post pisany DRUKOWANYMI literami. O bluzgach na moderatora nie wspomnę. Dalsze działania nagrodzę procentami.

[Dodano po chwili]

Czyszczenie tematu ID:11 w Faerun=>Rozprawy, skargi i Zażalenia=>Zakończone w myśl punktu 10 Regulaminu forum GE. Temat ponadto zamykam.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Temat Trylogia gothica w G3 został oznaczony do czasowej kasacji (piątek 20:00) ze względu na niski poziom wypowiedzi.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamykam i przenoszę do Odrzuconych temat Pozwolenie na granie drowem w Faerun=>Pozwolenia. Powód - gracz nie umie założyć podania zgodnie z wymaganiami. Sama treść podania jest porażająca.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Czar Kula ognia", w dziale Baldur's Gate I.

Powód ? Odpowiedź została udzielona, temat został już do końca wyczerpany.
Odpowiedz
Usunięcie tematu Gdzie jest hanson lub Xardas? w G3. Jest już taki temat.

[Dodano po chwili]

Temat Avogadro - bug nie do przejścia w G3 został zamknięty. Problem rozwiązany.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postu użytkownika Olof z tematu Faerun=>Newsy=>Kwiatki sesyjne, karczemne i inne, Zombiako - drzewiec ? Trochę tego było - post nic nie wnosił do tematu, do tego był za krótki

[Dodano po chwili]

10% ostrzeżenia dla użytkownika Mezlar Mizzrym za wulgaryzmy w temacie [Skarga] Arbiter Id.44 w Faerun=>Rozprawy,skargi i zażalenia.

[Dodano po chwili]

Przenoszę tematy z Faerun=>SiP do Faerun=>[SiP]Zatwierdzone:

Kasacja nie uzupełnionych kont
Ekwipunek maga
Tworzenie różdżek i czarów
Możliwości arbitra
Rozbudowa miast
Gildie (dodatkowo temat zamykam)
Nakrycie głowy


Przenoszę tematy z Faerun=>SiP do Faerun=>[SiP]Odrzucone:

Zmiany w Kodeksie
Zniewagi
Kucie przedmiotów
Kapłani
Rewolucja w pozwoleniach


[Dodano po chwili]

Kasacja tematu wiecej plotek, do 3 razy sztuka w Faerun=>SiP. Jest już taki temat.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przeniosłem temacik z ogłoszeniem z działu DnD do Targowiska.
Odpowiedz
Kasacja postu użytkownika Entelar w temacie Bractwo Ognia vs. Zakon Serca, Bractwo Ognia vs. Zakon Serca w Faerun=>Newsy=>Wojny klanowe - OT.

[Dodano po chwili]

Przeniosłem 12 postów z [Skarga] ID 2 do Temat prawdy w Faerun=>SiP - tam lepiej pasują.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czasowa kasacja (sobota 20:00) tematu Jak się robi screeny? w Obku. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Buława Krzyżowca w Oblivionie. Problem rozwiązany.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Rafalinda w temacie o Sacred charachter modifier. POwód: post nic nie wnosil do tematu.
Odpowiedz
Kasacja posta Zeal'a w temacie "Wywalanie gry w BGT", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Post nic nie wnosił do tematu.
Odpowiedz
Kasacja postu Gościa (Gartisa) w temacie Cieniste Ostrza Nocy vs. Bractwo Ognia, [CoN] 0 - 0 [BOS] w Faerun=>Newsy=>Wojny klanowe. Powód - Ot. Dodatkowo proszę się rejestrować/logować.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunałem post Kafiego i Dango z tematu o Psie Oda w Wiedżminie. Powód: Kafi zaspojlował to samo co ja tylko tego nie ukrył, a poza tym zaczął pisać o walce na pięści.
Odpowiedz
Ostrzeżenie przez PM dla użytkownika Seringord. Kompletny brak interpunkcji - jak pamiętam już go za to ostrzegałem. Kolejny post bez przecinków, kropek itp. - +10 % ostrzeżenia.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Połączyłem ciekawostki z drobiazgami w Wiedźminie ze względu na podobną tematykę. Wywaliłem jakiś stary przedawniony temat o wymaganiach.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Twierdza dla mnicha", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...