[GII] Koniec gry

Jak kończy się gothic II ? bo własnie przeszedłem tylko nie jestem tego pewien wracam z dworu irdorath i tyle ? juz nie mozna wrócić? troche dziwne... a poza tym jak juz się wybierałem w podróz powrotna nie widziałem diego... i jeszcze na koniec gry był jakis filmik cos o jakims nekromancie na statku i jakims gosciu tylko nie wiem o co chodzi bo nie miałem głosu
Odpowiedz
... Tyś to przeszedł czy wskoczył na statek?
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Nie rozumiem .... Zabiłem smoka ożywieńca i poszedłem do kapitana powiedziałem że odpływamy on sie zgodził i koniec
Odpowiedz
... i koniec Napisy końcowe
Odpowiedz
Nie możesz wrócić na Khorinis, dlatego zazwyczaj żegnasz je wybebeszając palków i czyszcząc wyspę.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
A kiedy ja mam niby uzyć runy teleportacji tej co sie robi własnoręcznie ? tam gdzie zabiłem smoka ozywienca jest za daleko i wszedzie tak jest
Odpowiedz
Grałeś paladynem jak sądzę? W klasztorze magów ognia, tam masz najlepszą zbroję paladyna (tą z hełmem).
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Tak gram paladynem więc gdzie jest te drzwi przez którre ni moge przejsc ? gdzie jest klasztro magów ? Na wyspie Irdorath ? czy w górniczej dolinie czy poprostu tam gdzie jest pyrokar i reszta
Odpowiedz
Tak, właśnie tam gdzie jest Pyrokar i reszta. Zbroję tą mogłeś zdobyć w 5 rozdziale. Jeżeli tego nie zrobiłeś to już niestety jest za późno.


Odpowiedz
← Gothic

Koniec gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...