[BGII] Problem z kultystami

Nie wiem czemu znikneło mi niewidzące oko Kiedy zdobyłem różdżke zapisałem gre i poszedłem zabić oko. Niestety moja postać zgineła i byłem zmuszony wczytać gre. Kiedy to zrobiłem oko nie pojawiło się ponownie. Wiecei może co musze zrobić ?
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
Nie wiem dokładnie co zrobiłeś nie tak, ale proponuję przeczytać jakąś solucję do tego zadania i sprawdzić co, gdzie i jak.
Odpowiedz
Już wiem co było źle ale nie da się tego naprawić więc znowu tyle pracy na marne.
Wziołem jakiegoś starego save'a i gram od pocątu, aż tyle nie mam do przejścia tylko dwa większe zadania kultysci i połowa miasta
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
Oko pojawia się dopiero, gdy złożysz ródżkę, w korytarzu prowadzącym do jego leża. Może po prostu zapomniałeś złożyć po wczytaniu?
Odpowiedz
O to właśnie chodzi, że różdżka była złożona. Dowiedziałem się, że nie mogę zapisywać gry w momencie kiedy coś ma się pojawić Tak samo miałem na cmentarzu jak ten paladyn przechodził przez całą mapkę by zająć się ta dziewczynka i to samo z tym nieumarłym co chciał zabić swojego siostrzeńca/syna
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
ja pamietam jak pierwszy raz gralem i nawet sie nigdy nie dowiedzialem o tej
rozdzce;) wystarczyl bug gry ;D
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Problem z kultystami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...