[NWN1] Dostanie się do kultu węża

Witam.

W NWN gram po raz pierwszy i mam problem z jednym questem w Żebraczym Gniezdzie, mianowicie nie umiem się dostać do siedziby kultu węża, z tego co czytałem w różnych solucjach to przed wejściem do karczmy "Pod Lśniącym Wężem" powinienem spotkać tych paru gostkow z tego klanu i pewnie onia maja ten znak/przepustke, ale niestety już nie pamiętam czy ich zabiłem/czy w ogóle tam byli, w każdym razie teraz jak tam ich szukam to nikogo nie ma

Jest jakiś sposób żeby dostać się do tej siedziby czy muszę zacząć grać od początku ?
Dodam także, że główny quest w tej lokacji już wykonałem czyli pokonanie tej Gulnan.

Dzięki za pomoc.

Edit tematu
Odpowiedz
Poradzę coś, aczkolwiek nie bardzo dokładnie, bo dawno w NwN nie grałem.

W karczmie powinien być przedstawiciel straży miejskiej, bodajże niziołek. Pamiętam, że mówił coś o dwóch kolesiach. Ich domy są oznaczone na mini-mapie. Jeden z nich miał brata, który wstąpił do owej sekty. Pamiętam, że od niego otrzymywałeś przedmiot dający ci dostęp do siedziby sekciarzy oraz zadanie znalezienia brata. W katakumbach odnajdywałeś jego zwłoki zawierające pierścień.
Odpowiedz
Dzięki za odp. jednak zacząłem grać od początku.

"Jeden z nich miał brata, który wstąpił do owej sekty." racja, jednak nie dał mi tej przepustki do tej siedzieby kultu, bo już wykonałem ten główny quest z Gulnan i "po ptokach" Zrobiłem także błąd, że wpierw zacząłem szukać tych stworzeń z waterdeep w żebraczym gniezdzie zamiast na półwyspie. Zacząłem grać początku i zrobiłem wpierw półwysep, teraz żebracze i jest dobrze, mam tą przepustkę ;]

Mam jeszcze jedno pytanie i nie będę zakładał nowego tematu może ktoś będzie znał odp.
Czytając w solucji to wynajmując najemnika możemy dostać dodatkowe questy od nich i np. teraz wynająłem Sharwyn i podobno powinienem dostać Pas Aktora +1 i 100 exp'a za znalezienie Niebiańskiego eliksiru w posiadłości Tanglebrook, no i jak narazie nie dostałem tego expa, ani tego przedmiotu o co chodzi ? a eliksir oczywiście znalazłem ;(
To samo z questem od Tomi, dostaje się 100 exp'a i pierścień łotrzyka +1 za danie mu dokumentu, który można znalezc w domu Toma Kołodzieja w Żebraczym Gniezdzie, wziąłem ten dokument wynająłem Toma i co ? i nic.

Jakby ktoś wiedział o co chodzi albo co zle robie to dzięki za odp.
Odpowiedz
Wykonać zadanie przyjaciela możesz dopiero jeśli ten opowie ci całą historię. Musisz porozmawiać i wybrać opcję "powiedz mi coś o sobie" bądź "kontynuuj swają historię" z tym że koleś kontynuuje dopiero wtedy gdy osiągniesz kolejny level.
Najwygodniej jest odnaleźć wszystkie przedmioty i dopiero pod koniec rozdziału wysłuchać ich historii, szybciej jest.
Odpowiedz
dokladnie musisz z nim pogadać i tak od razu sie przed Tobą nie otwieraja..
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Dostanie się do kultu węża - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...