Admin&Mod Log

Kasacja postów Gościa (Gart?) i Favara z tematu kości, jakiś błąd w Faerun=>Błędy - powód: Ot a Fav go komentuje.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ekhtelionie do 30% tak byś dał. Byłbym rad.
Odpowiedz
Mówisz masz. A teraz daruj sobie tutaj pisanie bo to nie topic dla ciebie. Wszystkie twoje kolejne posty będą tutaj kasowane by było jasne.
Odpowiedz
Kasacja postu Ornikiela z tematu Strumyk, Kompletnie zapomniany przez tworce. w Faerun=>SiP. Powód - emot jako post.
Z tego samego tematu wylatuje post Gościa - proszę się rejestrować.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Połączenie tematów 640x480 - czy da się tylko tak? i Jak zmienić rozdzielczość? w Bg1.

[Dodano po chwili]

Kasacja posta baniutka w temacie Edycja kolekcjonerska w Witcherze. OT.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu [rasa i imię] pozwolenie na grę Drowem, Pozwolenie na grę drowem w Faerun=>Pozwolenia. Jeden taki sam temat już istnieje. Twórca - Angmaren otrzymuje ostrzeżenie przez PM. Kolejne takie zakładanie dwóch tematów nagrodzę procentami.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Porządki w subforum Faerun=>Rozprawy, skargi i zażalenia:
Tematy z września zostają na wokandzie
Do Zakończonych wędrują wszystkie tematy z sierpnia.
Wszystkie tematy, które nie są z sierpnia lub z września zostały usunięte.

Powód? Przedawnienie wielu spraw.

[Dodano po chwili]

Kasacja postu Gościa w temacie Zmiana magazynu na realniejsze odwzorowanie rynku, jw w Faerun=>SiP. Powód - treść "hmm?". Poza tym proszę się rejestrować.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
20% dla Gartrisa za dawanie w SB linku do egzekucji. Powód: w regulaminie. Na forum zaglądają tez dzieci.
Odpowiedz
Skasowałam temat "[gothic] Artworki" z działu fan art. Prace zostały usunięte z serwera. Napisałam też odpowiedniej treści pm do autora tematu.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Kasaja posta Gatrisa z tematu " Mędrcy Dolin vs. Cieniste Ostrza Nocy, [MD] 6 - 0 [CoN]" + 10% warna dla niego za ot
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Halabarda Irmaka w G3. Problem rozwiązany.

Połączenie tematów Gdzie jest Biały Rozpruwacz? oraz Biały Rozpruwacz w G3.

Zamknięcie tematu Strażnicy Kaffu w G3. Problem rozwiązany.

Czasowa kasacja (sobota 20:00) tematu Mapa NPC w G3. Jest już taki temat.

Czasowa kasacja (sobota 20:00) tematu Jakie są patche do G3 w G3. Jest już taki temat.

Zamknięcie tematu Problem z Lesterem w G3. Problem rozwiązany. Kasacja z tego tematu posta lukis2012. Spam.

Kasacja posta addriann z tematu Gothic III Ogólnie w G3. Post krótki - rozbijający dyskusję. Do tego zupełny brak argumentacji...

Cytat

Gra ma kilka błędów ale w lepszą nie grałem


Zamknięcie tematu Gdzie znajduje się piec w Klanie Młota? w G3. Problem rozwiązany.

Kasacja dwóch postów lukis2012 z tematu Jakie miasto... w G3. Spam... Laurka na PM dla tego pana.

Temat Korona w G3 został usunięty. Nie dość, że wszystko jest w solucji, to post z najgłupszym błędem ortograficznym jaki można popełnić...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zgodnie z ustaleniam Dworu Gart otrzymał tydzień urlopu za brak kultury okazywany moderatorowi.

Kasacja posta Guesta w A&M Logu.
Odpowiedz
Kasacja tematu Najlepszy przyjaciel Bezimiennego w G3. Temat pokroju "Wedel czy Milka".


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nadanie rangi Trolla na tydzień użytkownikowi Gartris Grots. Powód: niepoprawne zachowanie, nie stosowanie się do uwag moderatorów, wulgarne i zaczepne odpowiedzi na te uwagi.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "V rozdział wejście do Wrót Baldura", w dziale Baldur's Gate I.
Powód ? Problem rozwiązany.

Usunięcie postu Delana C z tematu "Baldur's Gate II" , w dziale Baldur's Gate II.
Powód ? Nic nie wnosił do tematu.
Odpowiedz
Czasowa kasacja (wtorek, 20:00) tematu Patche Gothic III w G3. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamykam temat http://forum.gexe.pl/...ian-t7727.html - Zamiast o wojnie dyskutowano o tym, że przywódca jednego z klanów rzuca się na słabszych. W skrócie - OT.

[Dodano po chwili]

Kasacja tematu ID 3668, Asteril w Faerun=>Rozprawy, skargi i zażalenia. Gracz nie popełnił przestępstwa.

Kasacja tematu Logowanie, Błąd przy logowaniu z Faerun=>Błędy. Jest już temat traktujący o tym samym.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czasowa kasacja (czwartek 15:00) tematu Najmniej lubiane zwierzęta w G3. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...