[NWN2] Voiceacting

Odkąd zagrałam w NWN (to pierwsze, żeby nie było wątpliwości) cały czas się zastanawiałam, gdzie można znaleźc listę aktorów użyczających głosy do polskiej wersji gry. Oryginalną można znaleźc na pewnym popularnym serwisie internetowym, którego nazwy nie przytoczę, bo jej aktualnie nie pamiętam.
Chodzi o to, że przekopałam wiele razy instrukcje, napisy końcowe, by znaleźc ten nieszczęsny spis aktorów. W jedynce jest, ale są tam same nazwiska, brak przyporządkowania do postaci. W dwójce... ta, w dwójce ni widu ni słychu po nim. Chyba, że ja coś przeoczyłam... Więc, wie ktoś gdzie można znaleźc listę aktorów podkładających głosy w Neverwinter Nights 2, w polskiej wersji, wraz z postaciami, które zagrali?
(nie, nie chcę czytac komentarzy, jaka to ja jestem lamerska i sama nie potrafię sobie znaleźc/rozpoznac aktorów w samej grze. Kojarzę nazwiska, ale nie potrafię sobie ich przypisac do danego głosu. TYLE)
Odpowiedz
Ja też szukałam takiej listy, ale doszukałam się tylko małego napisu głosów użyczyli i kilkudziesięciu nazwisk z których co najwyżej 4 kojarzę... Wiem, że Joanna Jabłczyńska użyczyła głosu Neeshce, Wiktor Zborowski Kelgarowi, Fronczewski temu strasznie dobremu paladynkowi, a Bishopowi Boberek( o ile dobrze pamiętam).
Odpowiedz
Aż żal du... szę ściska, że w takiej produkcji nie ma zamieszczonej dokładnej listy. To tak jakby pominąc samych aktorów, uważając ich za coś nieważnego.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Voiceacting - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...