[UO] Moongate

Z wielka przyjemnoscia zapraszam wszystkich chetnych do gry w ultime online na shard Moongate. Jest to najwiekszy i najszybciej rozwijajacy sie shard polski (wg. chociazby obliczen polskich stron top uo oraz zagranicznego rankingu uo gateway) a zarazem jeden z lepszych freeshardow na swiecie. Gra sie tam milo i przyjemnie, zasady sa bardzo liberalne (nie wymagany klimat, szybki przyrost skillow). Ze swojej strony powiem ze jestem na moongate od poczatku i ten shard jest naprawde dobry. Znam prawie cala ekipe i sa to rzetelne osoby, chetnie sluzace pomoca. Tak wiec same plusy Ahaa dodatkowym atutem moze byc to, ze posiadam tam wlasna gildie mordercow (najsilinejsza na shardzie) do ktorej chetnie Was przyjme ( po kilku testach, hehe ). Pozdrawiam
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Oj jak mordercow to chetnie wstapie... :twisted: Ale jakie klasy na takowych najbardziej sie nadawaja? A i przydalby sie link do dl'u clienta bo kiedys szukalem i znalazlem pare freeshardow, ale zadnego dzialu download.
Odpowiedz
no wiec po kolei
1) klient - mialem kiedys linka, ale niestety juz nie dziala, poszukam jeszcze i dam znac, jednakze najlepszym imho rozwiazaniem jest torrent. Sciagnijcie sobie UO Samurai Empire - ma to w sobie wszystko co jest potrzebne do moongate.
2)adres shardu moongate : ultimaonline.pl
3) co do mordercy to najlepsze zestawienie umiejetnosci to : fencing/tactics/anatomy/parrying/healing i jeszcze jakies wybrane ;p ogolnie taka klase mozna nazwac fencerem Po dokladniejsze info zapraszam na pm, ultima jest naprawde ogromna gra z OGROMNYMI mozliwosciami a rzec moge ze mam w niej spore doswiadczenie

[ Dodano: Pon 13 Gru, 2004 ]
HA obiecalem to daje
http://www.gamedaily.com/gp/dlexe.asp?pack...001&sourcelist=
tutaj macie 15 dniowa wersje uo, jednak na freeshardach jest ona nieograniczona milego zasysania i pamietajcie : Wujek Hubert sluzy pomoca
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Przez 20 min mi sie juz 30% sciagnelo!!! To szybko jest A ten link co dales to juz mialem dawno, ale myslalem ze to reklamy tylko sa, bo nie zauwazylem tych danych na gorze okna :612: To jeszcze z godzinka i sie rejestruje na moongate. Jeszcze jedno pytanko: zeby grac klasa ninja to dodatek musze sciagnac oddzielnie czy to zawarte juz jest? A jesli nie to klasa to jaka brac na morderce?
Odpowiedz
ehehehehe dobrze ze szybko leci
wiec tak : opowiem pokrotce na czym to polega. UO oryginalnie powstalo ok 7 lat temu. Origin postawil swoje serwery, na ktorych placi sie miesieczny abonament. po pewnym czasie zaczely powstawac tzn freeshardy, jednak one dzialaja na zasadzie emulatorow serwerow uo, bo OSI (tym skrotem okresla sie serwery Originu) ma specjalne serwery, ktore sa b.drogie i przystosowane tylko do uo itp itd. dlugoby tlumaczyc, jednak najprosciej rzecz biorac moongate chodzi na emulatorze RUNUO i nowosci moga wchodzic na mg tylko wtedy gdy programisci runuo dodadza je a co do samurajow to poniekad w grudniu ma wyjsc nowe runuo, a jezeli tak sie stanie to zagoszcza na moongate. i TAK bedziesz musial (ja tez ) sciagnac uo : samurai empire.
Sprawa mordercy... ogolnie tam nie ma wyboru klas (tzn jest na samym poczatku, jednak to czubek gory lodowej ) - klasy tworzysz poprzez wycwiczenie danych umiejetnosci na swej postaci. ja na mojej morderczyni mam takie skille i jest to chyba najpopularniejsze rozlozenie :
-fencing (najszybszy skill bojowy, a to sie liczy przy mordowaniu, bo wszyscy uciekaja od Ciebie )
-tactics (dodatkowe obrazenia)
-anatomy (j.w. oraz lepsze leczenie)
-healing (leczenie bandazami)
-parrying (uzywanie tarcz)
-resisting spells (pomocne przeciwko magom, o wiele krocej dziala na Ciebie ich paraliz, bez tego skilla mag zje Cie na sniadanie ;] )
-chievalry (magia paladynska, uzywalem glownie do podrozowania, jednak teraz mam lepszy sposob )
takie skille sa imho najlepsze dla woja-reda (ma imie na czerwono, oznaka ze zabil >5 osob i tym samym dostal status mordercy )
aaaaaaaaaaa i jeszcze jedno : DLA WSZYSTKICH KTORZY GRAJA/CHCIELIBY ZAGRAC W UO:
uo.stratics.com - skarbnica wiedzy, jest tam doslownie wszystko o uo
powodzenia i polecam sie na przyszlosc
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
a jest mozliwosc grania dwiema bronmi naraz? sciaglem juz dokonca !!!

[ Dodano: 14-12-2004, 13:48 ]
Zaraz sie pochlastam.... juz pol godziny sie z moongate laczy
Odpowiedz
bedzie mozliwosc samurajem. a co do laczenia, to cos namotales z patchami, poczytaj forum ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
ja nie patchowalem sam tylko autoapdate wlaczylem
Odpowiedz
to o tym mowie
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
w koncu gram ale za bardzo nie rozumie na rauie^^ moj nick Devilus
Odpowiedz
nie bardzo, uo.stratics.com <- siedz i probuj zrozumiec ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
moze mi ktos wytlumaczyc czemu mi skill stealing nie rosnie?
Odpowiedz
heh ;] kurde czytaj forum i uo.stratics.com
;]
stealing - zeby krasc od graczy musisz dolaczyc do gildii zlodziei, a zeby to zrobic muszisz miec
-48h w sumie online
-60 stealingu
-600 gp
stealing koxa sie najlatwiej kupujac pack horse'a, wkladajac do niego rzecz, kradnac ja i tak w kolko. Jakie rzeczy przy jakim poziomie skilla krasc znajdziesz na uo.stratics.com
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
wytrzymasz ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
w końcu się ściągnęło tyle że teraz cały czas "logging into shard" jak długo może sie to logować?

aha i zainstalowałem sobie wersje 3d, a na której jest lepiej grać?

udało mi się w końcu zalogować, stworzyłem sobie postać, ale jakoś dla mnie dziwnie się w to gra mógłbyś to wytłumaczyć tak jakoś dokładnie
Odpowiedz
co do logging into shard, to sobie mozesz czekac... ja tak czekalem poki nie zainstalowalem wersji 2d i razora jako klienta...
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Moongate - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...