[BGI] V rozdział wejście do Wrót Baldura

Mam niewielki problem, własnie dostałem się do 5 rozdziału no i radzą mi się udać do Wrót, jednak przedtym nabyć eq i wykonać pomniejsze questy, no i robię to, jednak wciąż mam zablokowaną opcję wejścia do Wrót Baldura, co mam zrobić ???

Edit nazwy tematu....

Sprecyzuj tą "zablokowaną opcje wejścia". Czym to się objawia ? Czy most jest nadal podniesiony i dlatego nie możesz wejść czy po prostu nie możesz wejść w ogóle do lokacji z główną bramą do miasta ?
V rozdział to jest przed podziemami candlekeep?: napisz tak jak to tokar powiedział dokładniej o tym problemie bo może się zmuliłes na poczatku tak jak ja i nie zauważyłeś że koło tego gnomiego maga jest taka brama(ciulowo akurat ją widać) i tamtedy musisz przejść aby sie dostać do wrót
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
jest jeszcze inna opcja trzeba doprowadzić quest ze skalpami bandytów do końca z tego co pamiętam bo inaczej lokacja jest nie aktywna

Cytat

jest jeszcze inna opcja trzeba doprowadzić quest ze skalpami bandytów do końca z tego co pamiętam bo inaczej lokacja jest nie aktywna


Jeżeli chodzi Ci o ukończenie tego zadania, które zleca Ci oficer Vai , to jego rozwiązanie nie jest konieczne do odwiedzenia tej lokacji.

Pozostaje nam tylko czekać na sprecyzowanie problemu.
Chodzi o to, że lokacja jest nieaktywna.
Jeżeli chodzi o misję z oficer Vai to jej nie dokończyłem, ale z tego co wiem, to pozostało mi tyko wrócić po nagrodę
THX za pomoc.
Czy warto coś zrobić przed pójściem do Wrót, czy jak moje postacie mają około 5 poziomu to nie powinno być problemów ???

Cytat

Chodzi o to, że lokacja jest nieaktywna.


Od razu po rozwaleniu Daverona nie aktywuje Ci się ta lokacja. Najpierw musisz iść do Pomocnej Dłoni. Stamtąd skieruj swe kroki na północ do kolejnego obszaru. Na tym obszarze idź znów na północ do kolejnej lokacji, która jest wejściem do Wrót Baldura. Potem idziesz przez most, przechodzisz przez bramę i jesteś w mieście.

Prościej już nie można tego wyjaśnić.

Cytat

Czy warto coś zrobić przed pójściem do Wrót, czy jak moje postacie mają około 5 poziomu to nie powinno być problemów ???


Możesz śmiało iść.
Acha
Wielkie dzięki za pomoc, mimo wszystko wykonam parę misji i przejdę się po okolicy zanim odwiedzę wrota

powinno starczyć ale powłoczyć się po okolicy nie zaszkodzi;) dziwne ale mi się nie odtwoarzyła lokacja wrót dopóki nie opchnałem ostatnich skalpów bandytów...chyba znowu jakis Bug...coś mam fart..
Ja skalpów nie oddałem (choć przy okazji je zaniosę), a we Wrotach sobie jakoś radzę
Tak z ciekawości, kiedy będę mógł załatwić gości ze szczytu wieży Żelaznego Tronu ???
Mam gości na poziomie 5 (złodziej i Kapłan na 6)

wtedy gdy dowódca straży każe ci zbadać ich siedzibe po wizycie i uwolnieniu jakiegoś pionka w 7 słońcach
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
To chyba trochę później bo teraz muszę zająć się kanałami, ale thx, bo gdybym ich pokonał to jeszcze bym w fabule namieszał

← Baldur's Gate
Wczytywanie...