[NWN1] Patch 1.65

Tak się chciałem podzielić wrażeniami... Wczoraj kontynuowałem grę w NWN, ale po raz pierwszy po instalacji najnowszego patcha. Nie wiem czy to moje subiektywne uczucia, czy po prostu coś mi się przywidziało..., wydaje mi się, że mam teraz lepszą grafikę, pełniejsze kolory, gra jest bardziej płynna i nie robi się slide - show, nawet w najbardziej wymagających momentach. Budynki w Neverwinter nie wyłaniają się stopniowo w miarę zbliżania, ale są widoczne z daleka, twarze postaci są bardziej wyraziste, co więcej (ale teraz to już sam nie wiem, czy mi się przywidziało) wydaje mi się, że nawet włosy Aribeth nabrały dodatkowego połysku... Z drugiej strony pojawił mi się nieznany dotąd błąd - w karczmie Pod Pustą Ławą w Klubie Pojedynków dwa razy musiałem pokonać Hruska, aby dostać pierwszą odznakę. Dziwne.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Skad sciagnac Polskiego Patha 1,65 PLZ HELP !!!!!!!!!!
Odpowiedz
Jakby ktoś nie widział to juz jest patch beta 1.66 ale nie dla polskiej wersji niestety.
Odpowiedz
Ja mam w tej chwili patcha 1.67. Zaznaczam, że polskiego, ale jest problem - zniknęła mi polska czcionka. Jakieś pomysły?
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Patch 1.65 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...