[NWN1] [Pytanie] Jak grać Bardem?

Chodzi mi o jakies dokładniejszy opis jak dalej rozwinąc klase barda tzn. podac w jakie umiejętnosci, cechy czy atuty inwestowac. Najbardziej interesowałaby mnie taka pomoc w zakresie bard/tancerz cienia lub bard/tancerz cienia + cos jeszcze. Z góry dzięki
Odpowiedz
Będę okropny, ale trudno: jak grać bardem? Najprostsza odpowiedź: w ogóle. W SP to bardzo słaba postać, ginie co 5 sekund, nie nadaje się do walenia po łbach, czary ma takie sobie...Nie możesz sobie wybrać bardziej spektakularnej postaci?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
eehh pominąłes bardzo ważną mozliwośc.. odgrywanie postaci ...RPG coś świta? hehe Chodzi mi o to jak grac kombinacją z bardem zeby był w miare dobry, a napewno jest taki sposób. Czekam na odpowiedzi.. PoZdRo :wink:
Odpowiedz
Nie bardzo zrozumiałem, ale przyznaję się bez bicia - nie jestem ekspertem od bardów i chylę czoła przed specjalistami. Dalejże, kto wspomoże, kto uchyli rąbka tajemnicy?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Nie, nie, nie! Nie mam pytań o barda, nie sądzę, abym go kiedykolwiek poprowadził - w końcu żyjemy w stuleciu specjalizacji zawodowej i nie mam już serca, aby się przerzucać na barda. Wszystkim bardom i bardkom życzę samych sukcesów w bitwach i konwersacjach :lol:
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ahaaa..., hehe, ja tylko..., prawdę mówiąc myślałem, że zrobiłaś literówkę i zamiast "Tares" winno być "teraz". Ale hańba... Nie przyswoiłem sobie jeszcze tego nicka i stąd ma smutna pomyłka, za którą uroczyście przepraszam wszystkich zainteresowanych.

[ Dodano: Czw 23 Gru, 2004 ]

Cytat

nasz dzielny rycerzyku


:550:
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Fajna konwersacja. Wystarczy tylko jedno pytanko i już Hawkwood z Angelą, o sorki z Seraphimą (heh dawno już Cię nie było, co było widać ) kilka postów wymieniają . No ale to chyba PS miałbyć .

Co do brada to bardzo dobrze, że nim grasz . Widać lubisz hardcorowe wyzwania . Hawkwood nie strasz od razu, że kiepska postać. Widzialeś, co Angela (sorki nie przyzwyczję się) zrobiła z barda? Tylko gorzej jest, jak się HotU nie ma zainstalowanego, bo wtedy w Ucznia Czerwonego Smoka nie można awansować, ale jak masz zainstalowane i pojawi się możliwość awansu w tę klasę to radzę od razu pakować. Postać stanie się o wiele mocniejsza. A z tancerzem cieni... no coż. To nie lepiej w harwiarza? Toż to ewidentnie dla bardów . No ale cóż. Decyzja należy do Ciebie.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
wiesz zalezy od podejscia osoby tworzacej postac jak dla mnie np harfiarze to jest klasa o tyle slaba o ile smieszna porownujac jej bonusy do bonusow przykladowo tancerza cieni lub ucznia smoka to pikus a ja dalej uwazam ze jest to najlepsza forma barda ma spora ilosc czarow piesni barda i jest swietna w walce
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
No to biorąc Harfiarza jest jeszcze bardziej hardcorowo i na pewno oryginalnie, bo kto po takim poście Angeli weźmie Harfiarza .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Użytkownik Rincewind dnia Dec 30 2004, 11:45 AM napisał

No to biorąc Harfiarza jest jeszcze bardziej hardcorowo i na pewno oryginalnie, bo kto po takim poście Angeli weźmie Harfiarza .

[post="8715"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


sprobuje z ciekawosci
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

[Pytanie] Jak grać Bardem? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...