[GIII] Atak na kopalnie

Zbieram ludzi żeby zaatakować kopalnie.
Tylko że mam ich pięciu razem z bezimiennym i nie zalicza mi zadania, co trzeba zrobić.
Albo kogo trzeba jeszcze zabrać.
Mam tego grubego z klanu ognia co trzeba było przynieś mu pancerz, Morta przewodnika z klanu młota, liska i Jona z klanu wilka.
Odpowiedz
Żeby zaliczyć zadanie trzeba wybić wszystkich orkow, a nie zebrać określoną liczbe ludzi. Pewnie wszystkich orków nie wybiłeś.
Odpowiedz
a gdzie jest dolne wejście do kopalni?? bo ja z góry atakuje ale wolałbym z dołu
Odpowiedz
Mort ci pokaże dolne wejście.
Właśnie o to chodzi, że za odbicie kopalni punkty doświadczenia mam, tylko za zebranie drużyny nie mam.
Odpowiedz
W tak pełnym potworów świecie jaki zrobili programiści te 1500czy też 3000xpa tracą znaczenie na 73lvlu, odpuść sobie a jak koniecznie chcesz to zaliczyć to pogadaj z każdym kto ma imię w każdym klanie, potem na dolnym zejściu oni czekają (o ile dobrze pamiętam) i pogadaj tam z którymś, powinieneś dostać ten xp.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
tu nie chodzi o te 3000 doświadczenie, tylko żeby zadanie zaliczyć
Odpowiedz
Ja tam wlazłem sam, rozwaliłem wszystkich błyskawicą, polecam xD
Odpowiedz
znowu spróbowałem i nic, zbieram ekipę atakuję i nic zadanie nie zaliczone przy oryginalnej wersji gry wydaje mi się to śmieszne
Odpowiedz
Sam wybij, ja mam tak z Ishtar 80repa u asasynów 95 w Ishtar i misja dostęp do Ishtar .
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Jak ja chciałem isc z Motrem do kopalni to mi go potworki zabiły zanim zdarzylem dojsc. Wiec sam wszedłem od Góry i zaczalem po kolej rozwalać....
Odpowiedz
← Gothic

Atak na kopalnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...