[GIII] Gothic 4

I jeszcze jedna informacja : nazwa gry to Gothic 4: Początek , a więc Wiedźmin pewnie ma racje:)
P.S Ziomek nie mówię że nie masz racji ale pamiętaj że nie chce kłamstw na swoim temacie i na innych też.
Odpowiedz
Momencik. Zinterpretujmy te parę zlepków informacji:

Gothic 4 ma tworzyć firma Spellbound - Cóż, często zdarzało się tak że kontynuacje gier przejmowała inna firma i robiła dobre sequel'e, ale pytam grzecznie, jakie oni mają doświadczenie w grach RPG? Nie wróżę owocnej przyszłości.

Gothic 4 nie będzie bezpośrednio powiązany fabularnie do poprzednich części - No cóż, więc "czwórka" jednak nie pokaże nam zapomnianych krain. Więc zostanie tylko kraina z Gothica.

Gothic 4 ma być bardziej baśniowy - Więc nawet kraina nie zostanie? Wychodzi na to że Gothic 4 do Gothic'a będzie miał... Tytuł i system walki.

Gothic 4 ma posiadać nowy interfejs i system walki - O nie! To by było zbyt piękne. Będzie miało sam tytuł... O>o

Nie wierzę w tego Gothic'a ;]
Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia wto, 04 wrz 2007 - 20:47 napisał

Gothic 4 ma być bardziej baśniowy - Więc nawet kraina nie zostanie? Wychodzi na to że Gothic 4 do Gothic'a będzie miał... Tytuł i system walki.


Zmyłka. Informacja nieaktualna.
Odpowiedz
ja czytałem na jakiejś z angielskich stron że ta gothic 4 NIE BĘDZIE DOTYCZYŁ BEZIMIENNEGO. JEŚLI to bedzie prawda to ja się zabiję :)
Odpowiedz
Na a po co ma dotyczyć?on już swoje zrobił.Niech da szansę innym.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Z tego co czytałem G4 ma wyjsc w 2008 albo 2009 roku
Odpowiedz
po to że to już nie bedzie ta gothica bez bezimiennego
Odpowiedz
Przesadzasz z tym beziem angielski.Swoje zrobił,a jak on znowu będzie to będzie nudne,no bo co wymyślą?Szczerze powiedziawszy to mam nadzieję,że już go nie będzie.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Jak nie będzie bezimiennego to to nie będzie Gothic , bezi to znak herbowy Gothica!
Odpowiedz
no wlaśnie też tak sądze Razor ale zobczymy
Odpowiedz
Troche nowych a zarazem starych informacji:

Wydawca doskonałej serii Gothic – JoWooD - poinformował, że negocjacje z potencjalnym deweloperem Gothic 4 weszły w fazę finałową.
Jak do tej pory główną przeszkodą na drodze do powstania kolejnej odsłony znanej serii był konflikt pomiędzy wyżej wspomnianym wydawcą, a deweloperem – Piranha Bytes. Obie firmy postanowiły zakończyć współpracę, co nie wróżyło dobrze kontynuacji sagi Gothic.

Jednak ostatnio przedstawiciele JoWooD poinformowali, że rozmowy z nowym deweloperem są już bardzo zaawansowane, a wielbiciele serii mogą odetchnąć z ulgą.
Odpowiedz
Nie chcę nic mówić, ale to samo jest napisane również na końcu tego filmiku


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Aha to sory ale co to za fałszywka? to z jakiejś gry?
Odpowiedz
Acha, tylko to nie ma nic wspólnego z Gothic 4
A ta przeróbka taka sobie
Może i zapowiadają, że nowa część Gothica będzie miała mniej błędów, ale obawiam się, że nowi twórcy mogą zupełnie zepsuć klimat tej gry

Odpowiedz
← Gothic

Gothic 4 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...